svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Tyto svatební oznámení jsou zde pro všechny, kteří mají rádi eleganci a jemnost. Potrpíte si v každodenním životě na kvalitní materiály, dopřejete si přepych, ale stále se pohybujete v mezích vkusu? Chcete tento styl zachovat i ve vašich svatebních oznámeních? Pak je naše kolekce luxusních oznámení zhotovená právě pro vás. Vyberte si královské svatební oznámení, kterým celému světu sdělíte váš šťastný den.

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební oznámení formát A6, pozvánku ke stolu a další tiskoviny jsou ve stejném stylu. Tištěné na 300g papíře. Potisk je jednostranný, ale je možné tisknout i na zadní stranu. Na požádání můžeme měnit barvy nebo formát oznámení.

Pokud chcete svůj velký den oznámit jednoduše a stylově zároveň, jste na správném místě. Zde najdete svatební oznámení, v nichž nápaditý design nechává vyniknout důležité poselství vašeho svatebního dne a vaší lásky. Žádné přezdobené motivy, či složité figury. Tyto svatební oznámení byly tvořeny pro snoubence, kteří preferují čisté linie a jemné tvary. Najděte to pravé pro vás.

K svatebnímu oznámení vypracujeme pozvánku ke svatebnímu stolu, jmenovky na stůl, zasedací pořádek, svatební menu, etikety na láhve, nálepky na výslužku a další tiskoviny dle vašeho přání. V případě požadavku na změnu barev, písma a pod. nám napište prosím do Poznámek.


Ceny svatebních oznámení při nižších počtech

Objednejte si minimálně 71ks oznámení a získejte nejvýhodnější cenu svatebního oznámení, jen 17 Kč za kus. Formát A6.

Do 10ks
A6: 60 Kč
Čtverec/DL: 65 Kč
Do 20 ks
A6: 45 Kč
Čtverec/DL: 55 Kč
Do 30ks
A6: 35 Kč
Čtverec/DL: 45 Kč
Do 40ks
A6: 25 Kč
Čtverec/DL: 35 Kč
Do 70ks
A6: 22 Kč
Čtverec/DL: 30 Kč
Nad 70ks
A6: 17 Kč
Čtverec/DL: 25 Kč

Dostupné formáty pro tento typ svatebního oznámení

Formát A6 14 x 10 cm (nebo 10 x 14 cm)
Formát Čtverec 14 x 14 cm
Formát DL 20 x 10 cm
* Formáty propracujeme za grafický poplatek 150 Kč.

HLEDÁTE NADSTANDARDNÍ OBÁLKY NA VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ? NABÍZÍME RŮZNÉ BAREVNÉ PROVEDENÍ.

Cena prémiové obálky je 16 Kč kus.


Typ papíru

Podle typu svatebního oznámení je používán buď matný nebo lesklý papír gramáže 300 g/m2. Svatební oznámení je možné tisknout i na kreativní papíry. Pro výběr kreativního papíru nás prosím kontaktujte.

Ukázka kreativních papírů


Kvalita zpracování

Svatební oznámení tiskneme na profesionálních kopírovacích strojích značky Xerox. Následný ořez a finální zpracování probíhá v rukou zkušených odborníků. Technologie tisku je flat, což znamená, že barevné pokrytí papíru je hladké. Vhodným grafickým provedením však i při této technologii víme docílit jemné vystoupení tisku, tzv. light 3D effect.

Svatební oznámení jsou podle typu tištěné na papíře jim určeném pro dosažení nejvyšších kvalit. Na přání zákazníka je možné papír změnit. Změnu papíru doporučujeme pro dosažení nejlepšího výsledku konzultovat předem.

Podobné oznámení

Veselé svatební oznámení 2023_14

Svatební oznámení s třešňovým květem 2023_30

Malované svatební oznámení 2023_29

Květinové svatební oznámení 2023_28

Výrazné svatební oznámení 2023_27

Svatební oznámení s horami 2023_26

Nenašli jste, co jste hledali?
Chcete něco výjimečného?

Vypracujeme Vám design oznámení na míru

Chci vlastní design