svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební tiskoviny

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Ke každému svatebnímu oznámení vypracujeme pro vás v témže stylu i pozvánky, jmenovky, menu, děkovné dopisy apod.

Pozvánky ke svatebnímu stolu

Pozvánky ke svatebnímu stolu se dodávají se standardním textem “Srdečně Vás zveme ke svatebnímu stolu” v rozměru 9x5cm. Pro nákup pozvánky stačí zaškrtnout políčko v objednávkovém formuláři. V případě, že máte zájujem o nestandardní rozměr nebo text, uveďte to prosím do poznámky.

Pozvánky ke svatebnímu stolu
svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Jmenovky na svatební stůl

Jmenovky na svatební stůl vypracovány standardně ve formátu 10x10cm, uprostřed přeloženo na stříšku. Potisk je na každé straně stříšky, tj jméno vidíte iz přední i ze zadní strany. Soubor s popisky (word, excel) je třeba nahrát při vyplňování formuláře. V případě, že soubor ještě nemáte připravený, nic se neděje, můžete nám jej zaslat dodatečně na naši emailovou adresu.

Jmenovky na svatební stůl
svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební menu

Svatební menu stadnardne vypracujeme ve formátu DL (20x10cm), A5, A4. Je možné zvolit i jiný nestandardní formát. Text menu je možné přidat přímo ve formuláři nebo nám jej zaslat dodatečně.

K ozdobě krásného svatebního stolu neodmyslitelně patří svatební menu. Vždyť kdo by si při slově svatba nepředstavil plné bříška ze skvělích jídel, úžasných svatebních koláčů a litrů kvalitního alkoholu. Pokud rádi okouzlíte hostí i půlnočními chody a překvapíte degustací kvalitních vín, či whisky, jsou pro vás naše svatební menu ty pravé. Pamatuji si na mou poslední svatbu, kde jsem byla jako host, a jistě mi dáte za pravdu, že nádherně sladěné svatební menu na stole vědělo nadchnout nejen vizáží, ale vždy nás vědělo potěšit, jaké lahodné chutě ještě budeme moci degustovat. Duši mi obohatil citát, který tam měli přidán, a tak jsem si mohla zavzpomínat na začátky lásky novomanželů. Laris Desing pro vás s láskou tvoří již od roku 2011 jedinečné, propracované a kvalitní svatební oznámení. Směle se podívejte do naší nabídky svatebního menu, které pro vás umíme vypracovat v různých designech a formátech. Nejčastěji naši zákazníci volí jednoduché formáty DL nebo A5. Pokud si vyberete náročnější svatební menu je možné zvolit i prokládaný formát a oboustranný tisk.

Design svatebního menu umíme přizpůsobit podle vašeho svatebního oznámení nebo zhotovíme zcela nový vzhled na míru podle vašich představ. Pokud ještě nevíte, z čeho bude vaše svatební hostina sestávat, nemějte obavy.

Text vašeho svatebního menu můžete přidat přímo ve formuláři při objednávání svatebního oznámení nebo jej klidně můžete zaslat dodatečně, když už budete vědět, z čeho vaše svatební hostina bude sestavena.

Velmi krásné vyzní, když si vaše svatební menu necháte ozvláštnit citáty nebo svými myšlenkami, které nejvíce vystihují vaši lásku a vztah. Takto obohacené svatební menu dokáže rozeznít emoci vaší lásky a hosté dokáží být naplněni už při čtení.

Svatební menu
svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Zasedací pořádek

Zasedací pořádek tiskneme na formát A3, A2 nebo libovolný rozměr do A0.

Možnosti tiskových produktů jsou neomezené. Tiskneme i děkovné dopisy, poděkování, svatební projevy, potlačujeme obálky apod.

Zasedací pořádek
svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Etikety na lahve

Etikety na lahve mohou být vytvořeny v souladu s celkovým designem svatby a dodat svatebním dárkům eleganci a osobní dotek. Jsou skvělým způsobem, jak poděkovat hostům za jejich přítomnost na vaší svatbě a dodat jim památku na tento významný den.

Etikety na lahve
svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební uvítací cedule

Svatební uvítací cedule jsou užitečným prvkem svatebního dne, který pomáhá hostům cítit se vítaní a lépe se orientovat na svatebním místě. Jsou také způsobem, jak vyjádřit osobní styl novomanželů a vytvořit první dojem na svatebních hostech.

Svatební uvítací cedule
svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Informace o svatebních tiskovinách

Sety svatebních tiskovin mohou obsahovat:

 • svatební oznámení
 • pozvánky ke svatebnímu stolu
 • jmenovky pro svatebčany
 • etikety na víno nebo pálenku
 • etikety na výslužky
 • svatební menu
 • zasedací pořádek
 • magnetky
 • děkovné karty pro rodiče
 • pozvání pro družičku

Rozměry svatebních tiskovin

 • Rozměry umíme přizpůsobit vaším potřebám, tak aby vám vše pěkně ladilo a pasovalo.

Standardní rozměry

 • jmenovky 10x10cm přeložené na stříšku
 • etiketa na víno nalepovací 7x10cm
 • etiketa na výslužku 9x5cm
 • svatební menu různé formáty, A6, DL, Čtverec, otevírací formáty
 • zasedací pořádek A2, A3, Kartičkové formát – co stůl, to samostatná karta, ty se připnou na podklad podle reálného rozestavení stolů

Ukázky svatebních tiskovin

Svatební tiskoviny – sleva

Pokud si u nás objednáte svatební set, který bude sestávat nejméně z pěti tiskovin, získáváte na tento set 5% slevu.

Svatební tiskoviny

jsou všechny tištěné materiály, které souvisejí se svatbou a pomáhají informovat hosty o důležitých informacích týkajících se svatebního dne. Zahrnují různé položky, které mohou být součástí svatební sady. Zde je seznam běžných svatebních tiskovin:

 • Svatební pozvánky: Svatební pozvánky jsou nejdůležitějším prvkem svatebních tiskovin. Obsahují informace o datu, času a místě svatby, seznam hostů a další důležité podrobnosti. Pozvánky mohou mít různé styly a designy podle vkusu novomanželů.
 • Uloženky: Uloženky nebo odpovědní karty jsou přiloženy ke svatebním pozvánkám a umožňují hostům potvrdit svou účast na svatbě.
 • Program svatby: Program svatby obsahuje program událostí a rozvrh svatebního dne, včetně informací o ceremonii, obřadech, recepci a dalších aktovkách.
 • Svatební menu a seznam jídel: Pokud na svatební recepci podáváte jídlo, může být menu nebo seznam jídel součástí tiskovin. Obsahuje názvy jídel a nápojů, které budou nabízeny.
 • Stůlky se jmény hostů: Tyto tiskoviny označují místa na stolech pro hosty. Mohou být ve formě karetních stolků nebo záložek.
 • Zváničky: Zváničky nebo tiskoviny pro další události spojené se svatbou, jako jsou oslavy, obědy a večeře, mohou být použity k informování různých skupin hostů.
 • Oznamovací lístky: Oznamovací lístky jsou tiskoviny, které informují hosty o změnách v plánu svatby nebo dalších důležitých aktualizacích.
 • Děkovací karty: Děkovací karty jsou použity pro vyjádření vděku hostům za jejich účast na svatbě a za dary.
 • Průvodní dopisy: Průvodní dopisy mohou být přiloženy k pozvánkám a obsahují osobní pozdrav od novomanželů a další důležité informace.
 • Mapy a směrovky: Mapy a směrovky mohou být přidány k pozvánkám nebo programům svatby, aby hostům pomohly najít cestu na místo svatby a recepci.
 • Seznamy hostů: Seznamy hostů obsahují jména všech hostů a mohou být využity pro kontrolu účasti a organizaci stolů.
 • Tiskoviny pro dámské i pánské toalety: Tiskoviny v toaletách mohou obsahovat různé užitečné informace, jako jsou pokyny pro použití toalety a doporučení pro dodržování etikety.
 • Ostatní tiskoviny: Další tiskoviny mohou zahrnovat etikety na svatební dárky, označení pro místa na parkovišti a další speciální informace.

Svatební tiskoviny mají důležitou roli při organizaci svatebního dne a komunikaci s hosty. Je důležité, aby tyto tiskoviny byly koordinované a ladily s celkovým tématem a stylem svatby.