svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Naše kvalita svatebního oznámení

Chápeme, že svatební oznámení vyžadují speciální péči v oblasti kvality. Vždyť přece oznamují vaši svatbu a estetická funkce zde skálopevně zastává prvenství. Z toho důvodu je naše tisk vysokokvalitní a spolehlivá. Tiskneme digitálním tiskem na tiskařských strojích značky Xerox a naši zaměstnanci se snaží vždy jen o ten nejlepší výsledek v podobě krásného svatebního oznámení.

Naše firma působí v oblasti tisku oznámení od roku 2010. Dovednosti a zkušenosti potřebné pro tvorbu unikátních a krásných oznámení se u nás setkávají i s profesionálním technickým vybavením.

Barvy používané na tisk jsou plastické, čímž se zvyšuje jejich přilnavost, trvanlivost a umožňují tisknout tzv. light 3D efektem. To znamená, že písmo není ploché ale po dotyku cítíte jeho strukturu a linie. Svatební oznámení a jejich příprava je náročný designérský a výrobní proces. Realizace tisku a dodávky svatebních oznámení vyžaduje talent a zkušenosti.

Oznámení tiskneme standardně na kvalitním matném oboustranně leštěném nebo lesklém jednostranně potíráném křídovém papíře.

V případě zájmu je možné oznámení tisknout na kreativních a strukturovaných papírech, které dodají sdělení plasticitu.

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Řekli o nás

Velmi pěkné a kvalitní svatební oznámení za rozumnou cenu. Určitě doporučuji. LARISdesign, jste TOP! 😉😉👍

Dominik

Byli jsme velmi spokojeni s celým průběhem naší objednávky od komunikace, návrhů až po vyhotovení. Velmi nám pomohla i vstřícnost s našimi netradičními požadavky

Daniela

Super komunikace, mega rychlé dodání, super oznámení a pozvánky - přesně jak jsme chtěli.

Katarína

Objednané svatebni oznámení jsou krásné, přišli v takovém počtu jako měli ... A dokonce i spolupráce a ochota byla super ... Já jsem velice spokojená ... Doporučuji tuto společnost

Timea