Svatební šaty na léto - Svatební oznámení

Horké letní dny a jejich spalující atmosféra dá účastníkům slavnostních událostí zabrat. Platí to i o svatbách, na kterých je třeba vydržet v těsných společenských šatech, které nejsou tím nejkomfortnějším oblečením do tropických podmínek. Naštěstí je na trhu dostatek letních modelů, které nám zpříjemní tento nezapomenutelný den bez ohledu na extrémní teplo. Přijít o skvělý zážitek ze svatebního dne jen kvůli nepovedeným šatům, ve kterých se budete dusit a potit víc než sportovci při běhu, by bylo dost velkou smůlou.

Avšak tomuto se lze docela snadno vyhnout a stačí k tomu použít svatební šaty určené pro letní slavnosti. Podobně jako u jiných druhů oblečení, i v tomto případě můžete těžit z řady možností, takže na své si přijde každá nevěsta, i ta s nejnáročnějším vkusem.

Bohatá nabídka kolekcí letních svatebních šatů

Pokud zajdete do dobrého svatebního salonu, v nabídce šatů naleznete mnoho letních modelů. Právě během tohoto ročního období se totiž pořádá nejvíce svateb, takže poptávka po letních kouscích bude pochopitelně nejvyšší. Prodejci nabízejí mnoho atraktivních šatů různých kolekcí a bohatá nabídka jedinečných střihů ulahodí každému.

Krátké střihy, tenké materiály a absence závoje

Při nošení běžného letního oblečení jsme si zvykli na krátké rukávy, síťkované topy a jiné lehké kusy oblečení, ve kterých neroztajeme po pár minutách na slunci. Tento trend se také přenesl do výroby letních svatebních šatů, které jsou známé kratšími střihy a srovnatelně tenčími materiály. Marně byste na nevěstech, vydávajících se v létě, hledali i závoj. Ten je během horkých dnů zbytečnou přítěží a vůbec se nehodí ke zmiňovaným krátkým střihům.

Extrémní teplo přináší i odvážnější modely

Pokud je řeč o kratších střizích, není nic neobvyklého, že nevěsty zkoušejí i odvážnější modely.
Spalující teplo je dost velkým nepřítelem hrubého a dlouhého oblečení, což platí obzvláště při
několikahodinových slavnostech, na kterých se zpívá a tančí, takže s litry potu navíc se nešetří. Kratší sukně a odvážné výstřihy se tak stávají akceptovány a jakékoli námitky ohledně slušnosti nevěsty lze vyargumentovat nepříjemným horkým počasím.

Do módy jdou šaty ve veselých letních barvách

Ať už jsou svatební šaty dlouhé nebo krátké, odvážné nebo zakrývají každou část těla, základem je
jejich elegance, s čímž souvisí i barva. Univerzální bílá patří ke svatebním šatům odjakživa, ale
postupně ji začínají nahrazovat barevné modely, které září veselými letními barvami jako žlutá,
oranžová nebo olivová. Tyto odstíny vyzařují optimismus a starají se o dobrou náladu, takže nepotrvá dlouho a mezi nejnovějšími trendy nahradí klasickou bílou.

Výběr svatebních šatů na léto je vyřešen, nyní už zbývá jen dokončit přípravu slavnosti a připravit se na velký den. Doufáme, že jste nezapomněli na svatební oznámení, díky kterým vás přijdou osobně podpořit vaši nejbližší. Ti budou sledovat každý nevěstin krok, takže výběr šatů si pořádně
promyslete, ať jste tou nejjasnější hvězdou celé slavnosti.

Svatební blog