Svatba s bříškem - Svatební oznámení

Nosit pod srdcem nový život je darem z nebes. V bříšku vám roste vytoužené dítě a v srdci se probouzí nejhlubší mateřský cit. Již chybí jen připravit nezapomenutelný svatební den s příjemnou atmosférou, která vám připraví neuvěřitelný životní zážitek a splní vaše sny do posledního puntíku, ve kterém nažívá malý svatebčan. To dává odvahu i dalším párům, které čekají na příchod potomka a rádi by stihly svatbu před porodem. Co je nejdůležitější, taková svatba má jistá specifika, která byste jinak nezažili.

NENÍ NAD VÝBĚR TĚHOTENSKÝCH SVATEBNÍCH ŠAT

Zatímco některé budoucí maminky při výběru svatebních šatů naříkají, jiné zažijí dost veselých
okamžiků. V obou případech však platí, že šaty musí být pohodlné a nevěsta nesmí mít pocity stísněnosti. Pro pověrčivé máme ještě jednu dobrou zprávu, tradice sněhobílých šatů se při těhotných nevěstech nedodržuje.

MOŽNOST SPRAVIT ORIGINÁLNÍ VÝZDOBU

Mezi specifika svatby s bříškem patří také příprava výzdoby. Ta se může díky vytouženému miminku oživit poutavými dětskými dekoracemi plnými barev a hravých motivů. Osvědčenou klasiku by tak nahradilo něco nového, co vdechne atmosféře v kostele a sále originální nádech a zbourá nežádaný stereotyp

HLAVNĚ MÍT PESTRÉ SVATEBNÍ MENU

Nejvíce kuriozit na svatbě s těhotnými nevěstami se pojí právě s jídlem. Během těhotenství mívají
maminky speciální chutě, jelikož nevyživují jen sebe, ale i dítě. Svatební menu by tak mělo být co
nejvíce pestré, aby si nevěsta v případě nevysvětlitelného apetitu dokázala vybrat

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ VĚNOVANÁ MIMINKU

Má-li být svatební slavnost dokonale připravena, nezapomeňte na svatební oznámení. Jejich výroba patří k hlavním bodům příprav a v případě svatby s bříškem mohou oživit slavnost i speciálním designem. Motiv miminka nebo jeho jméno doplněné nějakým pěkným veršíkem jistě potěší. Na výběr je toho ale mnohem víc a každý si přijde na své.

Odhlédneme-li od všeho, svatba s bříškem má ještě jedno velké pozitivum. Pokud se vytvoří příjemná atmosféra a nevěsta přežije šťastné chvíle, pocítí to i dítě a už před narozením bude vědět, že je obklopeno milující rodinou. Takový start je perfektní jak pro nevěstu, tak pro mimino, takže dopřejte si dostatek lásky, radosti a klidu.

Svatební blog