Svatba u moře - Svatební oznámení

Příjemná letní atmosféra, svěží tropický vánek a uklidňující zvuk mořských vln. Už jen při představě tohoto exotického dobrodružství si chceme sbalit kufry a odcestovat za nádhernými zážitky. Ale co tak rovnou spojit dovolenou s přípravou svatby a dát tak pobytu u moře ještě lepší záminku?

Jelikož svatbu chceme přežít v co nejlepší atmosféře, abychom na ni mohli po zbytek života
vzpomínat s úsměvem na tváři a hřejivým pocitem v srdci, snažíme se její dokonalou přípravu. Právě zmiňovaná svatba u moře může být jednou z nejlepších možností, jak takovou slavnost zorganizovat v magickém prostředí vhodným pro posvěcení manželského svazku. Sen je to nádherný, teď ho jen je třeba změnit ve skutečnost a my vám řekneme proč.

Pozitivní přímořská atmosféra

K moři chodíme zejména kvůli relaxu, který nám umožňuje prožívat nepopsatelná atmosféra
vyzařující dostatek pozitivní energie. Právě to bude správnou návnadou i během přípravy svatby,
kterou chceme zažít v co nejlepším rozpoložení a hlavně s optimismem. Kromě toho, tato pozitivní energie nám může požehnat na cestě za společným štěstím, což je ještě větší motivací říci své ano právě u moře.

Příprava svatby bez stresu, v klidu

Nehledě na pozitivní vliv moře na novomanžele musíme vyzdvihnout ještě další důležitý fakt. Tím je pohodová nálada během pořádání slavnosti, díky které se vám podaří vyhnout stresu. Svatba u moře není o velkém počtu hostů, velkém sále nebo o stolech přeplněných chutným jídlem. Zamilované páry ji vyhledávají kvůli zážitku a klidnému průběhu, který vám dovolí přežít tyto okamžiky v uvolněné náladě.

Hned si užijete také líbánky

Zapomenout nesmíme ani na líbánky, které si v případě volby svatby u moře užijete hned na místě sňatku. Vášnivá svatební noc v rytmu šeptajícího mořského vánku, hvězdy odrážející se na hladině moře a nepopsatelné časné východy slunce. To vše můžete zažívat během nejkrásnějších dnů svého života, kterými by líbánky měly jednoznačně být.

Svatba u moře vás i přes své pozitiva postaví před jeden otazník. Tím je absence vašich nejbližších, ze kterých se na svatbu dostaví jen zlomek pozvaných. Potom vám zbývá jen jedna možnost, jak se s nimi podělit o tento nezapomenutelný zážitek, a tím je posílání svatebních oznámení. Alespoň tímto způsobem bude rodina prožívat váš velký den společně s vámi. A nezapomeňte je ozdobit nějakým tropickým motivem, ať si užijí trochu exotiky.

Svatební blog