Svatební oznámení formát A6, pozvánku ke stolu a další tiskoviny jsou ve stejném stylu. Tištěné na 300g papíře. Potisk je jednostranný, ale je možné tisknout i na zadní stranu. Na požádání můžeme měnit barvy nebo formát oznámení.

Pokud chcete svůj velký den oznámit jednoduše a stylově zároveň, jste na správném místě. Zde najdete svatební oznámení, v nichž nápaditý design nechává vyniknout důležité poselství vašeho svatebního dne a vaší lásky. Žádné přezdobené motivy, či složité figury. Tyto svatební oznámení byly tvořeny pro snoubence, kteří preferují čisté linie a jemné tvary. Najděte to pravé pro vás.

K svatebnímu oznámení vypracujeme pozvánku ke svatebnímu stolu, jmenovky na stůl, zasedací pořádek, svatební menu, etikety na láhve, nálepky na výslužku a další tiskoviny dle vašeho přání. V případě požadavku na změnu barev, písma a pod. nám napište prosím do Poznámek.

Ceny svatebních oznámení při nižších počtech

Objednejte si minimálně 71ks oznámení a získejte nejvýhodnější cenu svatebního oznámení, jen 16 Kč za kus. Formát A6.

Při objednávce nad 50ks získate 1 kus zdarma - vaše svatební oznámení ve formátu A5.
Do 10ks
A6: 55 Kč
Čtverec/DL: 75 Kč
Do 20 ks
A6: 45 Kč
Čtverec/DL: 60 Kč
Do 30ks
A6: 35 Kč
Čtverec/DL: 49 Kč
Do 40ks
A6: 25 Kč
Čtverec/DL: 39 Kč
Do 70ks
A6: 19 Kč
Čtverec/DL: 35 Kč
Nad 70ks
A6: 16 Kč
Čtverec/DL: 29 Kč

Dostupné formáty pro tento typ svatebního oznámení

Formát A6 14 x 10 cm (nebo 10 x 14 cm)
Formát Čtverec 14 x 14 cm
Formát DL 20 x 10 cm
* Formáty propracujeme za grafický poplatek 200 Kč.

HLEDÁTE NADSTANDARDNÍ OBÁLKY NA VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ? NABÍZÍME RŮZNÉ BAREVNÉ PROVEDENÍ.

Cena prémiové obálky je 13 Kč kus.

Vnitřní potisk do svatební obálky. Umocněte celý zážitek z otevírání svatebního oznámení stylově nadesignovanou obálkou s vnitřním potiskem. Tyto vložky do obálek jsou krásné a jsou in. Rozměry umíme přizpůsobit podle velikosti vaší obálky. Vnitřek umíme potisknout i vaším textem.

Cena: 12 Kč kus

V případě zájmu o vložku do obálky, napíšte nám její název a počet do Poznámek ve formuláři.

Jsou něžné, jemné a křehké, zároveň výrazné a efektní. Když je držíte v rukou máte nutkání je pohladit. Dozdobte svá svatební oznámení efektními obaly. Přidejte pečeť nebo stužku, zda provázek a skvostný a nezapomenutelný kousek je na světě. Okouzlete svatebním oznámením v transparentním obalu.

Cena: 20 Kč kus

V případě zájmu o obal na oznámení, napíšte nám prosím do Poznámek ve formuláři.

Typ papíru

Podle typu svatebního oznámení je používán buď matný nebo lesklý papír gramáže 300 g/m2. Svatební oznámení je možné tisknout i na kreativní papíry. Pro výběr kreativního papíru nás prosím kontaktujte.

Ukázka kreativních papírů

Kvalita zpracování

Svatební oznámení tiskneme na profesionálních kopírovacích strojích značky Xerox. Následný ořez a finální zpracování probíhá v rukou zkušených odborníků. Technologie tisku je flat, což znamená, že barevné pokrytí papíru je hladké. Vhodným grafickým provedením však i při této technologii víme docílit jemné vystoupení tisku, tzv. light 3D effect.

Svatební oznámení jsou podle typu tištěné na papíře jim určeném pro dosažení nejvyšších kvalit. Na přání zákazníka je možné papír změnit. Změnu papíru doporučujeme pro dosažení nejlepšího výsledku konzultovat předem.