svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Zajímavé a svěží svatební oznámení v sobě spojuje luxus a eleganci.

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební oznámení formát A6, pozvánku máte ve stejném stylu, jakož i veškeré další tiskoviny. Tištěné na 250g papíře. Potisk je jednostranná, ale je možné potlačit i zadní stranu. Víme změnit barvy i formát na požádání.

Rozměr 13 x 18,5cm, 250g papír. Barevné možnosti: slonovina, červené, bílé, modré. Minimální odběr při této ceně je 100ks. V ceně je zahrnuta obálka

Prohlédněte si kolekci svatebních oznámení, ve které najdete jen luxusní kousky. Nádherné zdobení, propracované detaily, laser cut, stužky, Diamantíky. Romantické a luxusní designy, které vás chytí za srdce. Oznamte svou lásku ve velkém stylu.

K svatebnímu oznámení vypracujeme pozvánku ke svatebnímu stolu, jmenovky na stůl, zasedací pořádek, svatební menu, etikety na láhve, nálepky na výslužku a další tiskoviny dle vašeho přání. V případě požadavku na změnu barev, písma a pod. napište nám prosím do Poznámek.

Cena při odběru 100 a více kusů (základní cena) Cena při nižších odběrech (příplatek za kus)
Cena 100 Kč Do 20ks + 13 Kč
Do 40ks + 10 Kč
Do 60ks + 7 Kč
Do 80ks + 5 Kč
Do 100ks + 3 Kč
Minimální odběr je 10ks

V ceně není zahrnuto pozvání ke stolu. V ceně je zahrnuta obálka.


Typ papíru

Podle typu svatebního oznámení je používán buď matný nebo lesklý papír gramáže 250 g/m2. Svatební oznámení je možné tisknout i na kreativní papíry. Pro výběr kreativního papíru nás prosím kontaktujte. Příplatek za kreativní papír je 5Kč za kus oznámení.

Ukázka kreativních papírů


Kvalita zpracování

Svatební oznámení tiskneme na profesionálních kopírovacích strojích značky Xerox. Následný ořez a finální zpracování probíhá v rukou zkušených odborníků. Technologie tisku je flat, což znamená, že barevné pokrytí papíru je hladké. Vhodným grafickým provedením však i při této technologii víme docílit jemné vystoupení tisku, tzv. light 3D effect.

Svatební oznámení jsou podle typu tištěné na papíře jim určeném pro dosažení nejvyšších kvalit. Na přání zákazníka je možné papír změnit. Změnu papíru doporučujeme pro dosažení nejlepšího výsledku konzultovat předem.

Podobné oznámení

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Laser cut Dizajn svatební oznámení

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Luxusní svatební oznámení Touha

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Romantické luxusní svatební oznámení

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Laser cut svatební oznámení Brána do manželství

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Laser cut svatební oznámení Nekonečno

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Design svatební oznámanie Labutě

Nenašli jste, co jste hledali?
Chcete něco výjimečného?

Vypracujeme Vám design oznámení na míru

Chci vlastní design