svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Květiny všech druhů neodmyslitelně patří ke svatebnímu dni a proto jsme se rozhodli vytvořit kolekci s touto tématikou. Květiny od nepaměti ztělesňují lásku – křehkou a voňavou. Pokud naše svatební oznámení reprezentují i ten váš láskyplný vztah, vnořte se do naší kytice oznámení a přivoňte si k této svěží kolekci.

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební oznámení formát A6, pozvánku ke stolu a další tiskoviny jsou ve stejném stylu. Tištěné na 250g papíře. Potisk je jednostranný, ale je možné tisknout i na zadní stranu. Na požádání můžeme měnit barvy nebo formát oznámení.

Pokud chcete svůj velký den oznámit jednoduše a stylově zároveň, jste na správném místě. Zde najdete svatební oznámení, v nichž nápaditý design nechává vyniknout důležité poselství vašeho svatebního dne a vaší lásky. Žádné přezdobené motivy, či složité figury. Tyto svatební oznámení byly tvořeny pro snoubence, kteří preferují čisté linie a jemné tvary. Najděte to pravé pro vás.

Minimální odběr 30 ks. K svatebnímu oznámení vypracujeme pozvánku ke svatebnímu stolu, jmenovky na stůl, zasedací pořádek, svatební menu, etikety na láhve, nálepky na výslužku a další tiskoviny dle vašeho přání. V případě požadavku na změnu barev, písma a pod. nám napište prosím do Poznámek.


Ceny svatebních oznámení při nižších počtech

Objednejte si minimálně 51ks oznámení a získejte nejvýhodnější cenu svatebního oznámení, jen 13 Kč za kus.

Do 10ks
A6: 53 Kč
Štvorec/DL: 59 Kč
Do 20 ks
A6: 39 Kč
Štvorec/DL: 49 Kč
Do 30ks
A6: 25 Kč
Štvorec/DL: 36 Kč
Do 40ks
A6: 18 Kč
Štvorec/DL: 28 Kč
Do 70ks
A6: 15 Kč
Štvorec/DL: 23 Kč
Nad 70ks
A6: 11 Kč
Štvorec/DL: 18 Kč

Dostupné formáty pro tento typ svatebního oznámení

Formát A6 14 x 10 cm (nebo 10 x 14 cm)
Formát Čtverec 14 x 14 cm
Formát DL 20 x 10 cm
* Formáty propracujeme za grafický poplatek 100 Kč.

HLEDÁTE NADSTANDARDNÍ OBÁLKY NA VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ? NABÍZÍME RŮZNÉ BAREVNÉ PROVEDENÍ.

Cena prémiové obálky je 16 Kč kus.


Typ papíru

Podle typu svatebního oznámení je používán buď matný nebo lesklý papír gramáže 250 g/m2. Svatební oznámení je možné tisknout i na kreativní papíry. Pro výběr kreativního papíru nás prosím kontaktujte. Příplatek za kreativní papír je 5Kč za kus oznámení.

Ukázka kreativních papírů


Kvalita zpracování

Svatební oznámení tiskneme na profesionálních kopírovacích strojích značky Xerox. Následný ořez a finální zpracování probíhá v rukou zkušených odborníků. Technologie tisku je flat, což znamená, že barevné pokrytí papíru je hladké. Vhodným grafickým provedením však i při této technologii víme docílit jemné vystoupení tisku, tzv. light 3D effect.

Svatební oznámení jsou podle typu tištěné na papíře jim určeném pro dosažení nejvyšších kvalit. Na přání zákazníka je možné papír změnit. Změnu papíru doporučujeme pro dosažení nejlepšího výsledku konzultovat předem.

Podobné oznámení

svatebni oznameni

Zářivé svatební oznámení OrangePoppy

svatebni oznameni

Luxusní svatební oznámení Metal Finger Prints

svatebni oznameni

Luxusní svatební oznámení Metal Floral Wreath

svatebni oznameni

Svatební oznámení Luční květiny LK01

svatebni oznameni

Podzimní svatební oznámení JES01

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Květinové svatební oznámení KSO41

Nenašli jste, co jste hledali?
Chcete něco výjimečného?

Vypracujeme Vám design oznámení na míru

Chci vlastní design