svatebni oznameni

Luxusní Laser Cut svatební oznámení Modré

Krásné svatební oznámení v modré obálce s laserem vyřezávanými florálními ornamenty. Působivé otevírání, prémiový papír a kvalitní tisk předpovídá okouzlující výsledek.

Rozměr 13 x 19,5 cm

Ceník

1- 10ks …. 104 Kč

11 – 30ks …. 90 Kč

30 – 50ks …. 73 Kč

nad 50ks …. 67 Kč

Láska je trpělivá, láska je dobrotivá; nezávidí, nevypíná se, nevychloubá se, není nestoudným, není sobecká, nerozčiluje se, nemyslí na zlé, netěší se z nepravosti, ale raduje se z pravdy. Všechno snáší, všemu věří, všechno doufá, všechno vydrží. Láska nikdy nezanikne. Proroctví přestanou, jazyky ty umlknou a poznání pomine.

Barevné kombinace vám umíme namíchat podle vaší chuti a vkusu. 🙂

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební oznámení formát A6, pozvánku ke stolu a další tiskoviny jsou ve stejném stylu. Tištěné na 300g papíře. Potisk je jednostranný, ale je možné tisknout i na zadní stranu. Na požádání můžeme měnit barvy nebo formát oznámení.

Pokud chcete svůj velký den oznámit jednoduše a stylově zároveň, jste na správném místě. Zde najdete svatební oznámení, v nichž nápaditý design nechává vyniknout důležité poselství vašeho svatebního dne a vaší lásky. Žádné přezdobené motivy, či složité figury. Tyto svatební oznámení byly tvořeny pro snoubence, kteří preferují čisté linie a jemné tvary. Najděte to pravé pro vás.

K svatebnímu oznámení vypracujeme pozvánku ke svatebnímu stolu, jmenovky na stůl, zasedací pořádek, svatební menu, etikety na láhve, nálepky na výslužku a další tiskoviny dle vašeho přání. V případě požadavku na změnu barev, písma a pod. nám napište prosím do Poznámek.


Typ papíru

Podle typu svatebního oznámení je používán buď matný nebo lesklý papír gramáže 300 g/m2. Svatební oznámení je možné tisknout i na kreativní papíry. Pro výběr kreativního papíru nás prosím kontaktujte.

Ukázka kreativních papírů


Kvalita zpracování

Svatební oznámení tiskneme na profesionálních kopírovacích strojích značky Xerox. Následný ořez a finální zpracování probíhá v rukou zkušených odborníků. Technologie tisku je flat, což znamená, že barevné pokrytí papíru je hladké. Vhodným grafickým provedením však i při této technologii víme docílit jemné vystoupení tisku, tzv. light 3D effect.

Svatební oznámení jsou podle typu tištěné na papíře jim určeném pro dosažení nejvyšších kvalit. Na přání zákazníka je možné papír změnit. Změnu papíru doporučujeme pro dosažení nejlepšího výsledku konzultovat předem.

Podobné oznámení

svatebni oznameni

Nádherné svatební oznámení 2023_21

svatebni oznameni

Svatební oznámení 2023_40

svatebni oznameni

Svatební oznámení 2023_43

svatebni oznameni

Svatební oznámení 2023_39

svatební oznámení

Luxusní plexi svatební oznámení Květy 2023_9

svatební oznámení

Luxusní plexi svatební oznámení Květy 2023_9a

Nenašli jste, co jste hledali?
Chcete něco výjimečného?

Vypracujeme Vám design oznámení na míru

Chci vlastní design