Svatební brunch nebo proč je ranní svatba lepší - Svatební oznámení

Každý novomanželský párek touží po dokonalé svatbě s příjemnou atmosférou. Nikde však není psáno, že ta musí probíhat podle zaužívaných zvyků. Úžasnou slavnost dokážeme připravit i v netradičním stylu a začít můžeme například změnou obvyklého času slavnosti. Při snaze zorganizovat nějakou netradiční svatbu si dáváme záležet na originální výzdobě i na speciálních jídlech, ale často zapomínáme na jednoduchý způsob jak udělat tento velký den výjimečným. Stačí si naplánovat začátek svatby na dopolední hodiny a atmosféra celé slavnosti se rázem změní na jedinečnou. Důvodů je několik, ale v první řadě jde o pozitiva, která tzv. svatební brunch přináší

Svatba venku je přes den nejkrásnější

Klidná atmosféra sobotního rána je jako stvořená k zahájení svatby venku. Pokud vám vyjde počasí, zážitek ze slavnosti pod jasnou oblohou za zpěvu ptáčků a doteku slunečních paprsků bude dokonalý.

Ideální čas pro ranní ptáčata

Většina z nás je zvyklá stávat časně rána, takže problém s účastí na slavnosti nebude. Kromě toho, po ránu jsme svěží a odpočatí, což se projeví i na celkové atmosféře události, takže další důvod k
realizaci svatebního brunchu.

Dopřejete si více pamlsků

Nastavení našich těl nám dává lepší možnost hodovat v ranních a poledních hodinách. Při účasti na svatbě pořádané v dřívějším termínu si tak budeme moci dopřát více lahůdek, které bychom večer odmítli.

Sladká snídaně a osvěžující svačina

Dobré jídlo nám dodá energii a udrží nás akčních během celé akce. Na ranních svatbách se podávají energické speciality jako wafle, mléčné koktejly či lehké ovocné koláče. Kalorie se následně rychle spálí na parketu, aby se mohlo pokračovat s osvěžující svačinou.

Nemusíte řešit osvětlení

Mezi nejnáročnější kroky při přípravě výzdoby patří osvětlení. Nejenže výběr svítidel musí ladit s
dekoracemi, ale důležité je jeho rozmístění, na kterém závisí i atmosféra v sále. Typický svatební
brunch spoléhá na denní světlo, takže tento úkol nám odpadne.

Chybět nesmí ani piňata

Svatební zábavu může obohatit i piňata, která se hodí právě pro ranní slavnosti. Její tvar si vyberte v jakémkoli provedení, hlavně do ní nacpěte dostatek dárků nebo bonbonů. Pak ji už jen pověsit na správné místo a sledovat jak se s ní novomanželé popasují.

Svatební brunch je perfektní příležitostí, jak si užít svůj velký den trochu netradičním stylem. Výhod takové události je několik a každá z nich vytváří předpoklad, že půjde o dost povedenou slavnost. Zbývá jen pozvat hosty a upozornit je na neobvyklý termín svatby. K tomu samozřejmě poslouží svatební oznámení, jejichž obsah ozřejmí čas a místo konání této velkolepé události.

Svatební blog