Originální požádání o ruku - Svatební oznámení

Každá žena sní, že se jednou provdá za svého milovaného prince. Ještě více ji však zajímá, jak ji její miláček požádá o ruku. Tento okamžik je pro ni přímo posvátný, takže pánové by si měli uvědomit, že ve hře je víc, než jen příprava svatby. Dobrých nápadů, kterými muž ukáže, jak si cení společného času se svou polovičkou, není nikdy dost. Obzvlášť, pokud se jedná o tak důležitý okamžik, jakým je požádání o ruku. Ženy oceňují fantazii, přirozenost a nápaditost, takže jejich partneři mají za úkol připravit nějaké nečekané překvapení. A my jim poradíme, jakou formu požádání o ruku žena jistě ocení.

Zásnuby před vyprodaným sálem

Jedním z největších překvapení pro budoucí nevěstu bude, když ji partner požádá o ruku před
zaplněným sálem. Může se tak udat v divadle, na koncertě, plese, ale o nic méně zajímavé to není ani na sportovním stadionu. Tady ani tak nejde o místo, jako spíše o to, že muž to udělá před masou lidí, čímž ženě ukáže svou věrnou lásku

Překvapení na exotické dovolené

Skvělým nápadem, jak udělat příští nevěstě radost, je vzít ji na nějaké exotické místo. Samozřejmě, o snaze požádat ji o ruku nesmí vědět, aby se nepokazil efekt z nečekaného překvapení. Vyberte si k tomu nějaké romantické prostředí a vystihněte správnou chvilku, abyste do jejího srdce navždy zapsali tento magický okamžik.

Když pod balkonem zazní písně

Určitě jste viděli nějaký film, ve kterém přišel muž bojovat o srdce ženy tím nejšílenějším způsobem. Vzal kytaru nebo rovnou i živou kapelu a bez ohledu na rušení sousedů začal zpívat zamilované písně rovnou pod balkonem své milované. Takového bláznivého nápadu lze využít i v případě požádání o ruku a pak se už těžko odmítá.

Co takhle zkusit let balónem nebo plavbu

Další z překvapení, při kterých ženy nemluví ne, je požádání o ruku během letu balonem či plavby
lodí. Obě z možností patří k těm nejsenzačním formám, jak navrhnout své polovině vstup do
manželského svazku. Pokud se rozhodnete pro takové bláznovství, zpestřete jej ještě chlazeným
šampusem a kyticí oblíbených růží.

Turistka ocení i fascinující výhled

Na závěr máme ještě jeden skvělý tip, který se hodí zejména milovníkům turistiky, kteří rádi zdolávají náročné kopce. Právě pro tuto dvojici bude požádání o ruku na vrcholu nějaké vysoké hory s okouzlujícím výhledem perfektním překvapením, ze kterého si odnesou zážitek na celý život. Vynalézavé, co myslíte? A ještě proto je třeba vyvinout i patřičné úsilí.

Svatební blog