Svatba podle znamení - Svatební oznámení

Znamení zvěrokruhu ovlivňují všechny aspekty života – osobnost, životní styl, volbu povolání.
Pokud věříte na znamení zvěrokruhu, tak v tom případě, je tento blog pro vás jako vyšitý.
V tomto blogu se budeme věnovat aranžování vaší vašeho svatebního dne podle znamení zvěrokruhu, může to být docela zábava.

Ryby: plážová svatba

Ryby jsou považovány za jedno z nejromantičtějších znamení pod sluncem, a proto se i na svět dívají přes růžové brýle. Pokud chcete, aby se vaše sny plnily, neváhejte a sáhněte po svatbě u moře. Svatba na pláži by mohla přinést radost nejen vám, ale také vaším nejbližším a vše můžete ladit do přírodních mořských tónů. Písek, jednoduché letní květiny, lehké šaty, bosé nohy. 😊

Vodnář: festivalová svatba

Svatby s tématikou hudebních festivalů získaly v posledních letech výraznou popularitu a umělecká duše vodnáře je pro tento styl přímo stvořená. Odloučení od starých tradic může na první pohled sice znít až přílis, ale právě toto znamení podobné výzvy a odlišení vyhledávat. Jídlo ve formě rautu, květinové čelenky, taneční párty a výborná hudba je vše to, co potřebujete, abyste svůj svatební den dotáhli k dokonalosti.

Beran: DIY svatba

Berani jsou velcí bojovníci, a proto sahají po estetice, která se vyznačuje silou a výraznou originalitou. Takže svatba ve stylu – udělej si sám – je pro znamení beranu to nejvhodnější. Mohou tak dokonale uplatnit své kreativní vlohy a vytvořit něco skutečně jedinečného.

Býk: rustikální svatba

O býkovi je známo, že je milovník přírody. Právě v jejím obklopení se cítí úplně nejlépe. Proto by nebylo vhodné, kdyby svatba byla omezena na vnitřní prostory, právě naopak, měla by zahrnovat různé přírodní aspekty, dřevo, zeleň a vše, co nám příroda nabízí. Lidé ve znamení býk, velmi rádi pořádají svatby ve stodolách nebo ve starých mlýnech. Do své výzdoby rádi zakomponují rustikálnost, v podobě laviček nebo starých vozů.

Rak: intimní svatba

Lidé, kteří se narodili ve znamení raka milují vintage styl, pro raka je v tom případě vhodná intimní svatba v duchu starých časů. Upřednostňují tedy obrat prosáklými detaily s hlubokou emocionální hodnotou.

Lev: luxusní svatba

Pro lvi svatba, jako velký den D znamená velké drama. Lidé narození v tomto znamení milují všechno luxusní a velké. Proto jejich svatební den zahrnuje ohňostroj, velký počet hostů, netradiční dekorace a vše, co můžeme nazvat.

Blíženci: tématická svatba

Blíženci se řadí mezi znamení, která milují jídlo, různé chutě světa a stále objevují něco nového. Proto jejich svatby často bývají doprovázeny stoly plné jídla a zajímavých chutí jídla. O blížencích je známo, že jejich svatební cesta bude určitě někde v exotice.

Panna: minimalistická svatba

Panny se snaží ve společnosti vždy vytáhnout nejvíce, co se týče plánování. V rámci rozpočtu je estetika tohoto znamení vždy božská. Většinou se jedná o minimalistickou svatbu, s malým počtem hostů, vynikajícím jídlem, jedinečnou pozvánkou a výzdobou.

Váhy: bohatá svatba

Váhy mají smysl pro vkus a vždy sáhnou po tom nejlepším. Kromě lásky chtějí vyzvednout také jejich jedinečný styl. Svatba se často koná na pohádkových místech, která jsou aktuálně IN.

Štír: zimní svatba

Štíři jsou sice vášnivé znamení, ale pokud jde o jejich soukromí, jsou velmi rozvážní. Jejich svatební obřady jsou velmi intimní, v kruhu nejbližších.

Střelec: svatba v zahraničí

Střelce zajímá různá kultura, zvyky, tradice, jídlo a právě proto si volí svatbu někde v zahraničí. Pokud jim rozpočet umožňuje, jejich svatba v zahraničí bude plná detailů.

Kozoroh: bílá svatba

Pro kozorožce jsou typické vazby na rodinu. Milují mít vkusnou svatbu se všemi detaily, zvyky a tradicemi.

Svatební blog