6 pravidel šťastného vztahu - Svatební oznámení

Přestože recept na dokonalé štěstí neexistuje, měli byste se snažit vztahy s blízkými udržovat v optimální rovině. Občas to stojí víc námahy, ale výsledek stojí za to! S námi si můžete projít tento krátký seznam nejdůležitějších složek, které by neměly a nesmějí ve vašem vztahu chybět. Jedině tak se vám podaří docílit toho, co je ve vašem životě s partnerem nejdůležitější, společná harmonie, láska a štěstí.

1. Dialog beze slov

Koupili jste si kvalitní manželskou postel, ale není vůbec využita? Chyba! Nemusí jít zrovna o sex, někdy stačí jen obyčejné objetí. Znamená to, abyste byli spolu v kontaktu a udržovali mezi sebou fyzické spojení, které vás nakonec sblíží i duchovně. Vždyť objetí je dokonalým dialogem beze slov.

2. UPRIMNOST

Nebojte se mluvit o svých plánech, snech, sdílejte své dojmy, někdy možná i ty méně příjemné. Používejte laskavá slova, chvalte úspěchy, i když jsou malá a nepříliš významná. Spolu vše vyřešíte. Je to upřímnost, která sbližuje lidi a jejich vztahy se tak díky ní stávají potom důvěrnými a hlubšími.

3. Svoboda

Neomezujte svobodu vašeho blízkého a nenechte se jím naopak omezovat ani vy. Každý by měl mít pro sebe čas, pro svůj koníček, setkání s přáteli a blízkými.
A ještě víc, každá osoba potřebuje alespoň trochu času na to, aby byla sama se sebou. Po příchodu z práce domů nechte sobě nebo partnerce pár minut na zotavení po náročném dni v práci, zbytečné otázky mohou vaši přeplněnou mysl ještě více podráždit.

4. Rozmanitost

Nenechte svůj intimní život v nepohodě. Pokuste se diverzifikovat svůj sexuální vztah se svojí partnerkou. Intimní kontakt pro svůj vztah potřebujete. Minimálně pro svoji fyzickou a psychickou pohodu, na které závisí vaše fungování během celého dne.

5. Umět poslouchat

Své dokonalé smysly máme k tomu, abychom je využili. Stačí jediná věc, naučit se poslouchat. Pro páry je důležité společné porozumění, které bez slyšení druhé strany není možné. Myslete na to i ve vašem vztahu!

6. Moment překvapení

Pokuste se svoji milovanou překvapit. Nemusí jít o žádné velké dary, které si dáváme na zejména na Vánoce. I příjemné maličkosti dokážou zázraky. Upečený koláč, masáž, prostě něco, co dáváte bez jakéhokoli důvodu. Možná i vaše společnost v pěkném vtipném spodním prádle.
Takto „zabijete“ nudu a zpestříte si svůj život, což je někdy to nejdůležitější, co můžete pro sebe a možná záchranu vašeho vztahu udělat. Přestaňte na sebe útočit a naopak si společnost milované osoby užívejte. S těmito pravidly se vám vaši lásku a klid podaří zachovat mnohem déle. Vyzkoušejte.

Svatební blog