Ideální datum svatby - Červenec - Svatební oznámení
svatební oznámení

Svatební oznámení

Svatební oznámení a pozvánky na svatbu online a expresne. Vyberte si ty nejkrásnější svatební oznámení. Pozvánky na svatbu, jmenovky na svatbu, etikety na lahve, zasedací pořádek a další tiskoviny na vaši svatbu.

Luxusní svatební oznámení

Luxusní svatební oznámení

Plexi svatební oznámení

Plexi svatební oznámení

Originální svatební oznámení

Originální svatební oznámení

Nejlepší datum je červencová svatba

Svatba je úžasná a plánujete-li tak důležitou událost, pravděpodobně máte zájem o výběr perfektního data. Spousta párů pořádá svatby v letní sezóně a zejména milovníci si často vybírají červenec. A přinese takový měsíc štěstí v rodinném životě? S ním se pojí spousta pověr a příznaky, o kterých byste se měli určitě dozvědět.

Červenec mezi lidmi byl vždy považován za poměrně úspěšný měsíc na svatby. Za prvé, stala se korunou léta a byla nejteplejším. Podobně by měly být vztahy mezi mladými lidmi, kteří během tohoto období drželi spolu manželské svazky, vášniví a plní vřelých pocitů.

Další přesvědčení říká, že pokud milenci hráli svatbu v červenci, pak budou muset pracovat na svém vztahu, vynaložit úsilí na vytvoření opravdu silné rodiny. Tato víra je s největší pravděpodobností způsobena skutečností, že druhý letní měsíc měl vždy nejvyšší úrodu. Lidé pracovali na polích a zahradách, aby si pro příští rok připravili jídlo. Každý z manželů by proto měl přispívat do společné pokladny blahobytu a štěstí rodiny.

Staří lidé slíbili sladký a kyselý život pro pár v červenci, protože v té době zrálo množství kyselých a sladkých bobulí. Přítomna bude zábava i neklid. A je-li život ve štěstí snadný a zajímavý, nepříjemné chvíle způsobí problémy, způsobí vám starosti nebo budete smutní. Pár však přežije černé pruhy, pokud v něm vládne vzájemná podpora, péče a upřímná láska.

Jelikož je červenec bohatý na plodiny, musí být spojení mladých lidí určitě plodné. Manželé brzy nabudou potomstva a budou také schopni založit společný podnik, který přinese ovoce. Rodina navíc očekává zisk, bohatství a prosperitu.

Pokud je svatba naplánována na červenec, pak jsou tento měsíc relevantní tyto příznaky:

Dešťové srážky v polovině léta jsou vzácným jevem, ale prší-li během svatby, stane se to velmi dobrým znamením slibné finanční prosperity pro budoucí manžely.
Dále liják symbolizuje slzy: a jelikož je budou přelévat obloha, nevěsta nebude plakat a její život se svým manželem bude šťastný a bezstarostný.
Bouře doprovázející silný déšť se v červenci také považuje za dobrý znak slibné prosperity: rodina v budoucnu nebude potřebovat nic.

Pokud v den svatby vítr stoupá, může to vést k tomu, že budou žít spolu větrně a nestabilně. To však nutně neslibuje zradu a nestabilitu: některé změny mohou být k lepšímu, ledaže s nimi budete zacházet filozoficky nebo klidně. Manžel a manželka se však určitě nebudou nudit.
Hurikán nebo bouře, která pro ně najednou předstihla mladé v nejdůležitější den, mohou znamenat budoucí problémy, problémy a zvraty a zatáčky. Pokud si však milenci zachovají svou klidnost, nepodlehnou panice a mohou se navzájem podporovat, pak společným úsilím překonají všechno a jen posílí unii.

Pokud hmyz předčí mladé lidi, neměli byste se toho bát: takové znamení bude mimořádně pozitivní a přinese párům peníze.
Jaká data jsou nejlepší pro plánování svatby a července?
Někteří milenci mají upřímný a zodpovědný přístup k výběru nejen jednoho měsíce, ale také konkrétního data. Je to logické: den bude jedním z nejdůležitějších, bude znamenat narození nové rodiny a spojení dvou milujících srdcí. Při výběru data vhodného pro svatbu se můžete řídit různými pravidly a základní principy jsou podrobně popsány níže.

Církevní tradice

Duchovníci mají vlastní názor na svatby v červenci, diktované pravoslavnými kánony. Hlavní zásadou je zákaz jakýchkoli oslav během půstu a církevních svátků.

V červenci pokračuje Petrův (apoštolský) půst, který začal v červnu, a končí každý rok týž den, 12. července. A do dnešního dne se svatby se svátky důrazně nedoporučují.

8. července se každoročně slaví velká pravoslavná dovolená – den Fevronie a Petra, kteří jsou známí svou neporazitelnou láskou a sponzorují všechny milovníky. Tento svátek se stal celoruským kalendářem, který dostal jméno Den rodiny, láska a věrnost. Mnoho milenců si tento den vybere pro svatby. Na jedné straně je toto datum výjimečné: samotní svatí dávají mladým lidem upřímné pocity. Na druhé straně apoštolský půst ještě není dokončen, což ukládá zákaz oslav. Určitě nebude možné uzavřít manželství v tento den, ale bude možné zaregistrovat vaše manželství na matrice (není-li den volna).

Od 13. července, tj. po dokončení půstu Petrov, si můžete zvolit jakékoli datum svatby. Ale pokud se chystáte oženit, pak je třeba připomenout, že nejúspěšnějšími dny v týdnu pro takovou svátost jsou pátky a neděle. V příštím roce 2020 bude 17., 19., 24., 26. a 31. číslo. Kostely v neděli, čtvrtek a úterý korunují.

Svatební blog