Proč nás to baví? - Svatební oznámení

Proč nás to baví?

Pokud se otázka položí takto, je to velmi jednoduché. Dělá nám to radost. Každý jednou, když designujeme nový návrh nebo upravujeme návrhy pro naše zákazníky se neumíme dočkat, kdy budeme moci finální verzi vytisknout a oříznout.

Tisk svatebních oznámení, je pro nás střet dvou světů v přímém přenosu. Na jedné straně vidíte naši nabídku na internetu, není to nic jen pár 0 a 1 zobrazených tak, abyste tomu rozuměli. Na druhé straně z naší tiskárny vycházejí výtisky reálných svatebních oznámení. Transformace v přímém přenosu. 🙂

O co je to lepší, když se finální produkt zákazníkům líbí a dělá jim radost. Vaše radost a zpětná vazba nás naplňuje a motivuje se neustále zlepšovat a pracovat na nových a nápaditých návrzích.

Proto jsme se rozhodli přinést elektronické oznámení, svatební loga, ale i náročné komponování svatební písně na míru. Všechno pro to, aby byl váš den výjimečný a nezapomenutelný.

Uvědomujeme si, že jak může být pro některé svatba velkolepá událost, pro jiné je to jen přirozený vývoj vztahu, na kterém dva milující se lidé pracovali. Proto přinášíme grafiku, která umí být pompézní, ale i takovou, která splní svůj účel.

Rádi zhmotňujeme vaše představy, rádi s vámi spolupracujeme.

Proto nás to baví 🙂

Svatební blog