Svatební kaligrafie - Svatební oznámení

SVATEBNÍ KALIGRAFIE NA MÍRU

Kaligrafie (řecky „krásné písmo“) je umění, které v dávných dobách ovládali jen někteří a knihy které psali byly zároveň uměleckými díly. V dnešní uspěchané době plné moderních technologií ztratila sice kaligrafie na významu, ale ne na atraktivitě. Ručně psaná slova nejsou dokonalá jako digitální fonty, což jim ale dodává jedinečnost a charakter – každý kousek je trošku jiný než ten druhý, žádné dva nejsou stejné.
Díky své originálnosti jsou dnes používány hlavně pro sváteční události. Svatební kaligrafie je stále oblíbenější mezi páry, které si chtějí zapamatovat jedinečnost této chvíle. Je to unikátní obraz slov, který zkrášlí interiér a stane se vzpomínkou na momenty, které zamilovaný pár během svatby přežívají.

TECHNIKA KALIGRAFIE

Na jmenovky používám kvalitní kaligrafická tušová pera, na výběr jsou 3 barvy – černá, královská
tmavě modrá, a červená. Každý člověk má jiný vkus a preference, proto nabízím různé druhy písma. Některé jsou šikmější, kulatější, jiné zase důstojné a vyrovnané. Originální možností je hranaté gotické písmo, které vypadá, jako ze středověkých manuskriptů psaných mnichy.
Latinka je klasičtější a lépe čitelná, unciála zase přesvědčí svou důstojností a harmonií. Všechny jmenovky vyrábím z papíru vyšší gramáže, přičemž kromě bílé si můžete vybrat i jiné oblíbené barvy – béžovou, růžovou a světle fialovou.

NĚCO O KALIGRAFOVI

Je mi 30 let a písmo mě zajímalo už odmalička, kaligrafii jsem objevil náhodou před několika lety, a od té doby mě už nepustila. Stala se nejen mým koníčkem, ale přímo posedlostí. Kromě svatební kaligrafie vyrábím když mi to čas dovolí trička, pohlednice k různým svátkům, mám za sebou i vytvoření loga pro pečovatelskou agenturu.
svadobná kaligrafia
svadobná kaligrafia
svadobná kaligrafia
svadobná kaligrafia