Nezapomenutelná svatební zábava - Svatební oznámení

Chcete, aby si všichni pamatovali váš svatební den? Pokud jste na tuto otázku odpověděli ano, čtěte si dále. Příprava a organizace svatby je někdy velmi únavná, ale potřebná. A organizace svatební zábavy vyžaduje zvláštní pozornost.

Profesionální svatební moderátor nebo svatební organizátor udělá vše, co je v jeho silách, aby udržel svatební hosty na vaší svatbě. Nejčastěji však pracují podle předem stanovené šablony a pokud se zábava před začátkem svatby nedohodla, může se mnoho tradičních soutěží zdát nezajímavých speciálně pro vaše svatební hosty. Abychom tomu zabránili, je lepší si najít čas a promyslet si předem zábavné části večera. Připravili jsme pro vás několik tipů pro svatební zábavu.

Živá hudba

Živá hudba se hodí k oslavě jakéhokoli stylu a formátu. Hudebníci budou požádáni, aby přivítali svatební hosty nebo během obřadu otevřeného -na slavnostní večeři a během večerní svatební zábavy. Živá hudba může na vaší svatbě vytvořit magickou a romantickou atmosféru.

Svatební show

Ať je show! Zajímavý a originální svatební program je dnes prakticky součástí každé moderní svatby. Existuje nespočet umělců nebo aktivit, které se starají o nezapomenutelnou svatební zábavu. Například představení známého zpěváka nebo zpěvačky by bylo dobrou volbou pro svatební oslavu, zejména pokud máte velkou svatební oslavu s velkým počtem hostů. Připravili jsme seznam různých typů:

 • Představení iluzionistu
 • Taneční čísla
 • Music Show (i s neobvyklými nástroji – bubnový show, etnická hudba atd.)
 • představení dobře známých zpěváků, zpěvaček
 • Fire Show
 • Laserová show
 • Velké mýdlové bubliny
 • Stand-up výkon
 • Bartender Show
 • Foodtruck vůz

Při výběru typu výkonu je nutné vzít v úvahu místo, kde se bude konat vaše svatba: například požární show je lepší uspořádat na pod širým nebem, akrobati potřebují místnost s vysokými stropy. Laserová show bude nejlepší vypadat večer a velké mýdlové bubliny mohou být na konci svatby, aby si hosté nezašpinili oblečení. Je důležité to nepřehánět a neudělat ze svatby koncert. Nezapomeňte, že v tento den by měla být věnována veškerá pozornost vám a hosté by měli mít dostatek času na komunikaci a tanec.

Aktivity, které si svatební hosté mohou vyzkoušet sami

Různé workshopy na svatbě se stávají stále populárnějšími. Pro svatbu si můžete vybrat jakýkoli typ krátkého semináře v závislosti na vašich vlastních preferencích a přáních. Podle našeho názoru budou vaši přátelé a příbuzní určitě chtít vyrobit květinový věnec nebo kytici vlastními rukama, vyrobit malý fotorámeček, svíčku nebo namíchat svůj vlastní koktejl. Hlavní věc, na kterou musíte myslet, je výsledek, kterého chcete nakonec dosáhnout: stačí pobavit svatební hosty a nechat im „vyrobené dílo“ jako vzpomínku na vaši svatbu.

Nezapomeňte také myslet si, že máte na svatbě různé věkové skupiny a workshop nemusí být vhodný, například pro děti. Proto můžete sáhnout po něčem všestrannějším, nebo naopak, možná budete chtít workshop pro děti. Možná alespoň rodiče opravdu zažijí nezapomenutelnou svatební zábavu.

Kouzelník na svatbě

Kouzla nebo magie jsou skvělá zábava pro každou oslavu. Pokud vzbudíte zvědavost svatebních hostů, jste o krok blíže nezapomenutelné svatební zábavě. Pohyby nebo triky kouzelníka přitahují hosty všech generací, bez ohledu na to, jak velké budou triky a jaké materiály budou použity: klobouky, šátky, hrací karty nebo například osobní věci. Nebo co když necháte zmizet vaši novou tchýni. Samozřejmě si děláme žerty, ale možnosti jsou velmi rozmanité.

Svatební hry

Svatební hry mohou zaručit nezapomenutelnou svatební zábavu.

Můžete také sáhnout po únikových hrách. Únikové hry jsou velmi neobvyklou formou zábavy, ale mohou hosty pěkně nastartovat. Rozdělte své svatební hosty na týmy, dejte jim mapy a indice a řekněte jim, že hledají poklad nebo že budou hledat hlavní cenu celé svatební oslavy! Zaručujeme, že tento typ zábavy si užijí všichni svatební hosté a určitě se budou bavit!

Pokud máte menší svatební oslavu, doporučujeme vám získat několik dobrých společenských her. Do deskových her můžete snadno zapojit všechny svatební hosty, nebo můžete umístit pouze samostatný stůl s hrami, kde si zahrajú pouze ti, kteří si přejí.

“Černá listina”

Existují způsoby zábavy, kterým se raději vyhněte.

 • Vulgární a dvouznačné soutěže možná nešokují vaše kamarády, ale starší generaci se nemusí líbit.
 • Zábava spojená se převlékáním, zesměšňování nedostatků, špatné vtipy mohou zmást nebo dokonce urazit vaše svatební hosty.
 • Soutěže související s jídlem a nápoji mohou poškodit zdraví hostů a zničit jejich slavnostní oblečení.
 • Zábava, ve které se hosté mohou zašpinit nebo fyzicky zranit. Běh v podpatcích nebo oblévání vodou není nejlepší nápad.
 • Aukce a další zábava související s velkými penězi jsou často nevhodné a svatební hosté se mohou cítit nepříjemně.

Svatební blog