Nevíte čím obdarovat novomanžele? - Svatební oznámení

Může se zdát, že v současnosti je velmi náročné přijít na to, čím obdarovat nevěstu a ženicha na svatbě. Ale není tomu tak! Přestože je velkým trendem darování obálek s penězi, mnozí pozvaní hosté to považují jako velmi chladný dárek, a tak se pouštějí do výběru něčeho konkrétního. Tato volba je však velkým rizikem, protože při chcete-li nevěstě a ženichovi koupit nějaký dárek, musíte je velmi dobře znát. Odůvodnění je jednoduché: v případě, že se netrefíte do jejich vkusu, může z jejich strany dojít ke zklamání a dárek se tak stane nevyužitým.

Svatební dar do domácnosti

Darovat nevěstě a ženichovi věci do domácnosti vždy funguje, jelikož dalším krokem po svatbě je začít novou etapu, kdy jako novomanželé sdílejí společnou domácnost. Proto budou muset svůj nový domov zásobit věcmi, které budou každodenně potřebovat pro chod domácnosti.

Svatební dar ve formě dekorací

stojící nebo stolní lampa
fotorámečky
obrazy a umělecká díla
nástěnné hodiny
luxusní misky na ovoce a soupravy podnosů
dekorační polštáře nebo ložní prádlo
Domácí spotřebiče jako svatební dar
kuchyňský robot
mixér
kávovar (na kapsle nebo/překapávanou kávu/espresso)
sušička
žehličky
vysavač
pračka
žehlička
odšťavňovač
minibar

Elektronika jako svatební dar

bezdrátové reproduktory
konzole a videohry
inteligentní hodinky
hlasový asistent

Služby na svatbě jako svatební dar

SVATEBNÍ HUDBA

Jednou z největších investic na svatbě je právě svatební hudba. Pokud vy sami nebo jako parta přátel, které pár pozval na svatbu, zajistíte hudbu a pokryjete na ni náklady, velmi je tak ulehčíte od nákladní svatební položky. Je však důležité, abyste vybrali správného hudebníka. Naše doporučení je, abyste hledali kvalitní společnost s těmi nejlepšími hudebními návrhy, která se dokáže postarat o hudbu od obřadu až do konce svatební hostiny.

SVATEBNÍ FOTOGRAF & KAMERAMAN

Překvapit nevěstu a ženicha dohodnutým focením bude něco, na co určitě nikdy nezapomenou. Svatebního fotografa či kameramana můžete předem oslovit, aby překvapil pár a dohodl se s nimi na zaznamenávání celé svatby fotografiemi či videem. Také jim můžete zařídit předsvatební či posvatební focení. Krásný detail, který umocní náklonnost, kterou cítíte k nevěstě a ženichovi.


Emotivní dary

FOTOGRAFICKÉ VZMÍNKY

Můžete se vyzbrojit digitálním nebo instantním fotoaparátem a požádat ostatní hosty, aby napsali blahopřání, vyfotografovali nevěstu a ženicha během obřadu a sestavili album s dalšími detaily, díky kterým se do vašeho dárku zamilují.

VLASTNORUČNĚ VYTVOŘENÉ SVADOBNÍ DÁRKY

Máte-li umělecké schopnosti, můžete pro nevěstu a ženicha vytvořit krásný svatební dárek. Můžete namalovat obraz nebo kresbu, kterou si manželé mohou zavěsit nebo dokonce zarámovat. Můžete dát zarámovat literární pasáž nebo verš, který má pro pár význam. Na toto poslední můžete použít něco ze čtení při obřadu nebo z první písně.

Zážitky jako svatební dar

SVATEBNÍ CESTA JAKO DAR OD PŘÁTELE

Možnost, která je určitě překvapí, je, že zjistíte cíl jejich svatební cesty a zařídíte jim romantickou večeři nebo výlet. Určitě to nebudou čekat. Nebo pokud si nejste jisti jejich plány na líbánky, můžete jim dát dobrodružný balíček podle vkusu páru s otevřeným datem, které mohou použít kdykoli budou chtít.

KOUPELNÝ POBYT PRO NOVOMANŽELY

Je to dobrá alternativa, protože nevěsta a ženich budou moci spolu sdílet čas a zároveň relaxovat při masáži v prostředí, ve kterém se dokonale zrelaxují. Takto se budou cítit jako v bavlnce.

Svatební blog