Květnová romance - Svatební oznámení

Květnová romance

Květnová romance. Květen, lásky čas. Máme zde snad nejkrásnější období roku. Vše je zelené, rozkvetlé a nádherně voňavé. Zvířátka se milují a rodí se malinká nádherná mláďátka. Najednou máme pocit, že nás všechno těší a pohled na štěně, kuřátko, káčátko či kotě nás rozcítí a vtiskne nám slzičku do oka. V tento krásný měsíc se zvyšuje také počet svateb. A pokud si v tuto dobu dáváme vytvářet naše svatební oznámení, jsou hlavně velmi romantická. A právě romantickým sdělením se budeme v dnešním blogu věnovat.

Jak popsat romantiku? Romantika je něco, co cítíme uvnitř sebe. Hřeje nás to a v hlavě máme bláznivé nápady, plné fantazie, neobyčejnosti a dobrodružství. Je tajemná a pohádková. Jsme-li beznadějnými romantiky, nedá se nám pomoci. Neustále žijeme v oblacích a věříme v dobré konce. Romantika je půvabná a pohádkově krásná. Přiznejme si žít alespoň na chvíli v pohádce, láká každého. A tak si alespoň kousek pohádky vytvořte na vašem svatebním oznámení.

Romantika znamená pro každého něco úplně jiného. Pro někoho je to západ slunce, který pozoruje spolu s osobou, kterou tak nesmírně miluje. Identifikovat, co je romantické a co je už kýč, hezké, nebo nádherné, je obtížné. Protože pokud se podívá na jeden a tentýž romantický obraz více lidí, ne každý uvidí zrovna romantiku. A tak je to i s výběrem romantického oznámení. Pokud jste nestkuteční romantici, zkuste se zaměřit na vaše společné romantické zážitky a použijte je na svatební oznámení.

Romantických motivů je nepočítaně. My vám ukážeme pár našich typů a budeme doufat, že se vám budou líbit. Tak dotoho a nebojte se, pokud se vám to zdá romantické, tak to určitě je. Klasické romantické obrázky obsahují hlavně dva zamilované lidi. Drží se za ruce, utápějí se ve svých zamilovaných pohledech, nebo jsou v objetí, které vypadá, že nikdy neskončí. Myslíme si, že každý z vás má takovou fotku. Alespoň jednu určitě. A tak si ji vezměte s sebou a pomocí ní si vytvořte své svatební oznámení. Protože postavy nemusí být zrovna jen jako fotka. Můžete vytvořit romantické kreslené postavy. Ať už jako vintage pár, roztomilí čibíci, nebo jen tmavé siluety na pěkném pozadí. V dnešním období je velmi in si vytvářet i osobní koláže. A tak, pokud se vám líbí nějaké dvě tři fotky, ale použili byste jen jednu dvě věci z nich, pohrajte si s nimi a vytvořte si svůj originál. A pokud jste i za romantiku, ale i legraci, dejte si udělat své karikatury a slaďte je spolu s romantikou.

Pokud se vám nelíbí vaše podobizny, můžete si vybrat z oblíbených romantických motivů. Roztomilá zvířátka a pohádkové postavičky určitě nic nezkazí. Velmi pěkné jsou dva zamilované ptáčci, nebo sovičky. Krásné jsou také dva motýlky, poletující si na nádherné letní louce. Motýl se nikdy neomrzí. Jednoduchá roztomilost určitě zabere. Zvířátka jsou krásná a v podání dobrého grafika jsou neskutečně romantická. A jaké zvíře si vybrat? Určitě máte nějaké to oblíbené a takové, co vás dokáže naprosto vystihnout.

Motivy a obrázky už máte. A teď si musíte zvolit barvy. Barva dotváří celkový dojem oznámení a tak si dejte na jejím výběru záležet. Pro oznámení romantického typu, byste měli použít hlavně barvy, které vyzařují teplo. A pokud se zadíváte na vzkvétající květnovou přírodu zjistíte, že máte tak mnoho možností. Vidíte barvy odstínů žluté, oranžové, modré, růžové, hnědé, zelené a pokud se dobře podíváte, najde se tam i nádherná červená. V zásadě platí, čím bonbónější tím i romantičtější. Ale pozor, abyste neprošli až do kýčových, až nevkusných nápadů. Je třeba zvážit i papír, na jakém vaše oznámení bude vytištěno. Nebo uznejte, dáte-li si silně růžovou na lesklý papír, brrrr. A nezapomínejme i na jednoduchost. V jednoduchosti se ukrývá klíč k úspěchu. Často se ty nejsložitější problémy vyřeší právě jednoduchostí a tak, pokud si nevíte rady, vsaďte právě na ni. Zvolte barvy bílé, béžové, starorůžové a vintige style.

A pokud byste chtěli zaujmout tvarem, srdce je určitě top. Ať už to skutečné, nebo to nakreslené. A na originalitu doporučujeme vydat svoji harlekýnskou literaturu. Pošlete malou paperbackovu knížku o vašem nádherném životě pozvaným hostům. Pobaví se a vy budete originální.

Svatební blog

Vánoční přání novoročenky