V jednoduchosti je krása - Svatební oznámení

V jednoduchosti je krása

V jednoduchosti je krása. Doposud si pamatuji na dětství a na ten pocit radosti z většiny věcí a událostí, které se nám děly den co den. Když jsme se těšili z teplého kakaa, které jsme mohli vypít ráno v posteli nebo když venku strašně pršelo a kromě úkolů do školy jsme nemuseli dělat vůbec nic. Vše plynule, hodně jsme se smáli a těšili se z maličkostí. Nebyly mobily ani sociální sítě, žilo se jednoduše a nikomu to nevadilo. Doposud si ráda na tyto chvíle vzpomínám a ještě více se těším, že je nás tak mnoho. Těch, co máme i nyní rádi jednoduché věci, dny či chvíle.

V jednoduchosti a obyčejnosti je krása. A určitě můžeme toto milé tvrzení uplatnit i při svatbě a výběru svatebního oznámení. Někdy jít hlavou proti zdi se opravdu nevyplácí. Zejména žijeme-li tak, jak nám to vyhovuje a při svatbě chceme „uletět“. Protože se to nosí…mít honosnou svatbu na zámku, na svatební oběd lososa, altán, šaty od návrháře a limuzínu pro všechny hosty. Pokud tyto „věci“ opravdu chcete, tak je to naprosto v pořádku a určitě bude Vaše svatba nezapomenutelná. Pokud je však chcete jen proto, aby na Vás lidé neukazovali prstem, rychle se vnitřně profackejte a nebojte se vrátit na zem. Protože i když trendy stále postupují a každou chvíli je v módě něco jiného, klasika zůstane „in“ navěky.

Mít jednoduché svatební oznámení není ostuda, ani společenský přešlap. V dnešní době už existuje tak široká nabídka stylů a kolekcí svatebních oznámení, že je asi nemožné nevybrat si. A věřte či ne, mnoho párů při výběru skutečně skončí u kolekcí s jednoduchými svatebními oznámeními. Proč? Zláká je právě ta jednoduchost, hezké písmo, malý barevný ornament a to, že právě v takovém stylu vynikne to podstatné. Jejich jména a datum kdy si řeknou společné „ANO“. Vždyť přece o to jde. Při plánování svatby a všech jejích náležitostí myslete hlavně na sebe. Je to Váš den a má být zrcadlem Vás dvou. A když se někomu nebudou líbit Vaše jednoduché šaty, či klasičtější svatební oznámení, je to jeho problém. Vy si celou přípravu užijte jak se jen dá a tehdy to opravdu bude mít smysl.

Pokud byste náhodou potřebovali pomocnou ruku, nezapomeňte na Larisdesign, rádi Vám navrhneme jakékoli svatební oznámení. A i to jednoduché.

Svatební blog

Vánoční přání a novoročenky