Greenery - barva roku 2017 na svatbě - Svatební oznámení
svatební oznámení

Svatební oznámení

Svatební oznámení a pozvánky na svatbu online a expresne. Vyberte si ty nejkrásnější svatební oznámení. Pozvánky na svatbu, jmenovky na svatbu, etikety na lahve, zasedací pořádek a další tiskoviny na vaši svatbu.

Luxusní svatební oznámení

Luxusní svatební oznámení

Plexi svatební oznámení

Plexi svatební oznámení

Originální svatební oznámení

Originální svatební oznámení

Interiérový design, móda, účesy i umělecká díla. Nejen to bude v následujících měsících doprovázeno přítomností nové barvy roku. Její zářivé vibrace oživí aktuální svatební trendy, které budou udávat směr výzdobě, šatům i svatebním oznámením.

Úvod každého nového roku patří mimo jiné prohlášení nové barvy, která bude celých 12 měsíců na trůnu. Její vliv na design se bude šířit světem a zda chceme nebo ne, zasáhne i slovenský svatby. Při seznámení se s greenery, výrazným odstínem zelené s úplně zářivým akcentem, se však nemáme čeho bát, spíše naopak. Barva roku totiž zkrášlí každou slavnost.

Barva na svatbě, která přináší nový začátek

Autoři tohoto speciálního odstínu možná mysleli i na hlubší význam svatebních slavností, protože podle jejich slov je greenery symbolem nového začátku, životního směru či kroku vpřed. Ve spojitosti s jejím blahodárným vlivem na zdraví, vitalitu a dobrou náladu se ideálně hodí právě na svatby, které jsou průlomovou změnou a začínají psát nové životní epizodu.

Pozitivní energie na každou svatbu

Vibrace aktuální barvy roku působí uklidňujícím a jejich harmonické vyzařování nás doslova omlazuje. Už při přípravě svatby se necháme unášet tímto zářivým odstínem, ve kterém se mísí nádech romantiky s něhou i vášní a to vše za příjemné životodárné síly. Energie plná lásky a radosti tak může proudit a starat se o pohodovou atmosféru během celé svatby.

Svěží kombinace s bílou a s metalízou

Greenery si nezískává příznivců jen svými pozitivními účinky. Designéři si ji oblíbili zejména kvůli její flexibilitě, která jim umožňuje zkoušet různé pestré kombinace. Tou nejlepší je dominantní bílá s citlivým využitím zelené. Dobrým nápadem je také směs greenery s metalickými odstíny, ale zde je třeba myslet na umírněný kontrast.

Jak jsme zmiňovali na začátku, barva roku se dostane do každé sféry designu včetně tvorby svatebních oznámení. Návrháři tak mohou vymýšlet nové provedení s netradičními motivy ladícími s takovým odstínem. Přece jen, greenery je svá a pokud ji chceme na svatebním oznámení, vyžádá si to nápad, inovaci a kreativního ducha.

Svatební blog