Když ženy žádají o ruku - Svatební oznámení

Poněkud netypické a místy bláznivé, no o to více překvapující. Žena, která žádá muže o ruku musí mít pořádnou kuráž, aby změnila po staletí zažitý zvyk. V současnosti se nicméne nejedná o nějaký extra výjimečný krok a stále více žen se stává iniciátory svatby. Tvůrce nápadů a autor příjemných překvapení by měl být v partnerském svazku spíše muž. Platí to i v případě požádání o ruku, které by měl rovněž iniciovat první. Některým ženám se ale čekat nechce a odpovědnost převezmou na sebe. Možná nad podobným rozhodnutím přemýšlíte také a k jeho uskutečnění vám chybí už jen inspirace, jak to udělat.

Ve správný čas na správném místě

Nejhorší, co se může stát při žádání muže o ruku, je zažít odmítnutí. Proto je potřeba vycítit, zda váš miláček opravdu touží po svatbě a je na ni připraven. Důležité bude vystihnout správný čas a správné místo čímž zvyšujete šanci na úspěch.

V soukromí nebo veřejně?

Hovoříme-li o správném místě, pak je třeba zohlednit i to, zda si to vychutnáte v soukromí nebo
veřejně. Pokud patříte k odvážnějším, bude vás lákat představa žádosti před kamarády, no myslete na to, že muži mohou vzít veřejné požádání o ruku ze strany ženy jako ponížení nebo výsměch.

Zapomeňte na snubní prsten

Obdarovat svého milovaného partnera snubním prstenem by nebylo docela vhodné. Tento zvyk dělá radost ženám ale chlapi budou potřebovat něco mužnějšího a dobrodružnější bez ohledu na to, jak moc se jim líbí šperky. Zkuste například plavbu lodí nebo jízdu na motorce, což by mělo určitě zapůsobit.

Pokud vám požádání o ruku vyjde a váš partner bude souhlasit, určitě vám padne kámen ze srdce.
Pocit zadostiučinění bude chtít pořádně velkou svatbu, takže doporučujeme si nechat zhotovit ta
nejkrásnější svatební oznámení a poslat je všem nejbližším. Ať už vás přijdou podpořit na společné cestě za štěstím v co nejhojnějším počtu.

Svatební blog