Letošní trendy ve výrobě svatebních oznámení - Svatební oznámení

Stylové barvy, originální motivy, exkluzivní materiály a hlavně aktuální návrhy. Svatební design i letos nabízí několik zajímavých trendů, které ti opět dají najevo, že tvorba svatebních oznámení je skutečným uměním a dokáže divy.

Pokud se chystáš během tohoto roku uzavřít sňatek doprovázen svatbou plnou kombinací barev, motivů a materiálů, pak pro tebe máme dobré zprávy. Designéři totiž odhalili další nové trendy, které budou v nejbližší době vládnout svatebním sálům. Na své si přijdou i milovníci netradičních svatebních oznámení, kteří hledají vkus, originalitu a kreativního ducha.

Do popředí přicházejí nové barevné kombinace

S univerzální bílou vhodnou pro všechny styly designu se loučit nebudeme, ale vedle ní se do popředí dostanou i další odstíny. Tento rok se bude dařit svěžím teplým barvám s ovocnou příchutí, které ovládnou zejména léto. Pozornost vzbudí i greenery, barva roku, jejíž zářivé zelené vibrace v novomanželé nastartují optimismus. S příchodem podzimu můžeme čekat přibývající variace fialové a návrat luxusních metalických odstínů.

Široké spektrum motivem v různých provedeních

Pestrost nebude doprovázet jen výběr vhodných barev. Bohatá nabídka nás čeká i při volbě motivů, které budou opět orientované hlavně na obrázkovou formu. Trendy budou patřit zejména fotografiím a ilustracím, které nahrazují citáty a dominanci textu v návrhu. V souvislosti s pestrým výběrem můžeme očekávat také mnoho netypických vzorů, které se na svatebních oznámeních objeví poprvé.

Materiály, které spojí praktičnost s kvalitou

Elegantní vzhled svatebních oznámení není všechno a stejně důležitá je i otázka kvality a praktické stránky. O tu se postará volba správných materiálů, které těmto dílům dodají “funkčnost.” Na vrcholu zájmu designérů nadále zůstávají kreativní papíry v různých provedeních. Nejčastěji se hovoří o lesklých a matných, přičemž konkrétní výběr závisí na typu svatebního oznámení, na základě čeho se zvolí i nejlepší gramáž papíru.

Trendy na nejbližší měsíce jsou známé, nyní nás čeká vybrat si ty správné. Precíťme svůj vkus, zapojme fantazii a nechme se unášet tvořivostí, která dá svatebním oznámením duši. Pak se celá svatba změní na nezapomenutelný zážitek a umožní nám vykročit za společným životem v duchu lásky, radosti a harmonie.

Svatební blog