5 důvodů, proč mít svatbu na jaře - Svatební oznámení

Zima je nenávratně pryč a do našich končin opět zavítala jaře. Plná slunečních paprsků, květů, vůní, barev, nových začátků a pozitivních myšlenek. Mnohé páry se rozhodnou právě pro toto krásné období, aby zpečetili svou lásku a vyslovili si své ano.

SVATBA v tomto období přináší řadu výhod:

1 / Dokonalá barevná a bohatá kytica– nevěsta s lučními květy v rozkvetlé zahradě v kruhu rodiny a nejbližších přátel. No není to sen každé z nás?

2 / Nenapodobitelná kulisa z rozkvetlých třešňových kvetov– právě období kvetení třešní je to nejromantičtější. Trvá pouze krátce, zhruba 2 týdny, ale fotky stojí za to J. Představte si svatební obřad kdesi v třešňové aleji. To zní přímo jako dokonalá pohádková svatba.

3 / Svatba v záhrade– je možno i vašim snem. Vždyť zahrada je nejideálnějším místem pro jarní svatbu. Všude kolem vás jsou rozkvetlé voňavé kytičky, trávník nikdy nevypadal zelenější a mírný vánek ve vzduchu dodá vaší svatbě příjemný nádech a zároveň udrží vaše hosty v pohodě. Po tanečním kole to jistě všichni ocení nejvíce J. A když rozvěsit lucerny či žárovky po stromech, nepopsatelná romantika jako vyšitá.

4 / Pestrá rozkvetlá svatební torta– buďme k sobě upřímné dívky, dorty na svatbu většinou vybíráme my nevěsty. Ženich pouze přikývne. No a pokud milujete květiny a ještě máte to štěstí, že se vydáváte na jaře, určitě si splňte svůj sen a nechte si upéct rozkvetlou dort vysypanou květinami různých druhů a barev. Hosté na ni tak rychle nezapomenou J.

5 / Barevné družičky– kdy, ne-li na jaře udělat něco bláznivé a nechat “zazářit” své družičky. Právě jaro je plná barev a můžete trošku popustit uzdu své fantazii. Jen si to představte, družičky v krásných pastelových barvách, v kombinaci s barvou roku 2019, kterou je nádherná živá korálová.

—–

A pokud ještě nemáte natištěné svatební oznámení, nebo dokonce ještě ani jen vybrané, zkuste ty naše. Určitě si vyberete.

Svatební blog