Vánoční svatba - Svatební oznámení

Vánoční svatba

A je zde nejkrásnější období z celého roku. Všechny děti, ale také dospělí s kouskem dětské duše, se těší na Vánoce. Jste i vy příznivci tohoto svátku? Sníh, jehličí, světélka a lesk Vánoc ve vás vyvolávají pocit štěstí a tepla? Tak právě tento čas je ten pravý na váš svatební den.

A jak by měla vypadat Vánoční svatba? Pokud byste si přáli nějakou inspiraci, podívejte se zase a znovu své oblíbené vánoční pohádky. Nám se líbí Perimbaba. Alžbětkyně svatební šaty a sníh z kvítků, je velmi inspirující scéna. A pamatujete si Mrázika? Ivan a Nastěnka, v nádherných saních s ledovou skříňkou a drahokamy, se vám mohou stát velmi dobrou inspirací. A nakonec to nejlepší. Nezapomeňte na Tři oříšky pro popelku. Princeznou na koni v zimě se můžete stát i vy.

Ukážeme vám starou Alžbětku a také moderní provedení.

Výzdoba

Výzdoba vánoční svatby, by měla být, jak z pohádky. Lesk, kýč, světýlka a vůně jehličnanů. Vyzdobení sálů ve stylu ledového království, měkkých barev červené, zelené, zlaté a stříbrné. Na stoly rozložte sklenice, mísy a svícny z křišťálu. Svícny v teplých tónech, by měly být jistě zlaté. Je jen na vás, jestli si vyberete teplo krbu, nebo nádheru ledu. Na stoly položte ledové sochy nebo mísy s kvítky. Nádhernou dekorací se stávají vánoční růže, šípky, habr, jehličnany a citrusové plody (pomeranč, mandarinka, citron). Důležitá jsou malá mihotající se světýlka všude kolem vás. Používejte také všechny symboly Vánoc. Rozvěšte je všude. A pokud si na hostinu pozvete Mikuláše a čerta, určitě máte postaráno i o zábavu. A pokud byste si přáli originální jmenovky, doporučujeme vám vánoční koule s vašimi jmény a jmény hostů. Zároveň máte také maličkost, kterou si mohou hosté odnést na památku.

Dorty a sladkosti ať jsou ve stylu Vánoc. Napečte perníčky a koláčky, na které jste zvyklí o svátcích. Nebo můžete vyzkoušet něco nového a na stůl položit vánoční laděné cupcakes, popcakes a nyní tak oblíbené čerstvé ovoce v neuvěřitelně dobré čokoládě. Dort je podle nás nejkrásnější bílý. Ale, můžete vyzkoušet také vánoční kombinace červené a zelené. A nezapomeňte na vánoční symboly.

A jak vyzdobit vnější okolí? Zásada číslo jedna, mnoho světel. Ať už malých žárovek, nebo svíček. Nic nevytváří tak krásnou atmosféru, jako mihotající se světýlka. A pokud vám počasí a Perimbaba zapřou, nejkrásnější dekorací vám bude velká nadílka sněhu.

A teď k nejkrásnější ozdobě nevěsty. Šaty dělají člověka, nebo nevěstu? Zapomeňte na tradiční bílé šaty. A vyzkoušejte něco nového. Co takhle červená, bordó, zlatá a měděná. Stante se krásnou nevěstou z ledové krajiny. V tento pohádkový čas jsou dovolena i přílišná řasení a ozdoby. Vždyť celé Vánoce jsou jeden nádherný kýč. No nezapomeňme ani na tradiční barvy, jako je bílá a béžová.

Vizáž nevěsty, by se měla podobat pohádkovým princeznám, královnám a romantickým hrdinkám. Sedněte si spolu s neteřmi, synovci a podívejte se na pohádky. Nyní je nová pohádka o ledovém království a princezny jsou tam až dvě. Pro vás nekonečné množství inspirace.

Ve vlasech jsou nejkrásnější křišťálové korunky a ozdůbky ve tvaru ledových květů. Vánoční růže není jen nádhernou ozdobou Vánoc, ale také nevěsty. Inspirujte se vánočním cukrovím a zaplette si vlasy jako vánočku. A to bude ten pravý nádech Vánoc.

Make up má na Vánoce neomezené možnosti. Pokud jste se rozhodli být nádhernou ledovou královnou, použijte odstíny stříbrné, modré, bílé, béžové a nezapomeňte, máte se celá třpytit. Třpytíte se jako sníh, když na něj zasvítí sluníčko, nebo jako ledové rampouchy zavěšené na větvích stromů. Na ústa si můžete dát diamantky, nebo levnější křišťálovou verzi.

Na makeup teplého pocitu Vánoc použijte barvu zlatou, červenou, zelenou, béžovou, nebo jakoukoli, jen ať to je co nejbarevnější a vy jste co nejkrásnější.

Do rukou si vezměte kytici z květin vánoční růže, jehličnanů, šipek, cesmíny a květin, které máte ráda. A pokud chcete být opravdu netradiční, vyzkoušejte ledové kytice z křišťálu, ve tvaru nádherných vloček.

A jak se dopravit přes závěje na svatbu? Nejkrásnějším způsobem jsou určitě saně. Elegantní a stylový příchod si zajistíte klasickou limuzínou, nebo starým veteránem. Chcete-li být originální, pořiďte si sáňky, dejte na nohy lyže, odvezte se lanovkou, nebo si zajeďte na snowboardu. Pokud je sněhu opravdu hodně, sedněte na sněžný ratrak nebo skútr. Možností je nepočítaně a tak si stačí jen vybrat.

A na závěr, svatební oznámení. My v Larys Designu máme rádi Vánoce a umíme se jimi opravdu inspirovat. Na vaše oznámení využijeme všechny nádherné symboly Vánoc. Připravíme vám je s láskou a můžete je použít také jako vánoční přání. Svatební oznámení na Vánoce má spoustu možností a použít se mohou rozmanité barvy. Ručně vyrobená přání mají v sobě kus duše a používají se na ně výhradně přírodní materiály. A jsou i velmi osobní a originální.

Rozloučíme se s vámi slovy ve vánočním duchu. Přejeme vám krásné Vánoce a ten nejšťastnější Nový rok. Ať se vaše sny splní a ať jsou vám inspirací všechny krásné věci kolem vás. To vám přejeme my, z Larys Designu.

Svatební blog