Na svatbu se odvezete jak? - Svatební oznámení

Na svatbu se odvezete jak?

Svatba je již zařízená a místo určené. Nyní vám jen zbývá přijít na to, jak se na určené místo dovezeme. Bude to nápaditý, pompézní nebo humorný způsob přepravy. Dnešní svět nám nabízí spoustu možností dopravních prostředků. A my z LARIS DESIGNE, se vám dnešním blogem pokusíme ve vašem tápání pomoci s výběrem. Nebojte se, nebudeme vás trápit technickými podrobnostmi vozidel. Podíváme se na to spíše ze ženského hlediska. Je to krásné, efektivní, bláznivé, divoké a zanechá to dojem.

Začali jste přemýšlet nad tím, jak se dopravit na místo své svatby tak, abyste udělali dojem, nebo si to lidé opravdu zapamatovali? Možností je mnoho a my začneme těmi nejjednoduššími. Nachází se kostel, nebo místo oddávání v blízkosti vašeho domu? Zkuste oprášit své zaházené brusle nebo kola. Je to originální a velmi zábavný způsob přepravy. Hlavně, pokud vám to na těchto prostředcích moc nejde. Může vás při tom doprovázet celá vesnice nebo ulice. Všichni se zabaví a věřte, že i vy. A ještě dlouho se bude pošuškávat, co jste si to na tu vaši svatbu vlastně vymysleli.

Vděčným prostředkem k převozu jsou i skateboardy. Vede ulice od vás dolů kopcem. Šup, vytáhněte zaprášený skate a spusťte se spolu se svým nastávajícím vstříc manželskému dobrodružství. Možná právě tento zážitek bude pro vás začátkem vašeho nádherného, nového života.

Nezapomeňte se se svými neobvyklými prostředky také vyfotit. Takové fotky jsou vynikajícím námětem vyjádřit vaše já, na svatebním oznámení.

Pamatujete si výlety po italských letoviscích, kde vás odvezou v malém tříkolovém kole po krásně zaplněném korzu. Voňavý vánek od moře, smích a vřava kolemjdoucích a ty rozmanité barvy míhající se kolem vás. Přeneste si tento pocit na vaši vysněnou svatbu. Poohlédněte se po okolí, určitě někdo bude mít takový výjimečný prostředek doma.

Další nepřekonatelnou a neskutečně romantickou možností přepravy, je vůz a nádherný kočárek. Můžete se odvést i na samotných konících po nádherné lesní cestě. Možností, jaký kočár zvolit je mnoho. Zvolte si farmářský, nebo pohádkový, který vypadá, jako byste si ho půjčili od Popelky.

A pomalu se dostáváme k vozidlům na mechanický pohon. Začneme malými a velmi milými přepravními prostředky. Na začátku zmíníme malinké motocykly značky Vespa. Nic není tak milé a hezké jako jsou Vespy. Jejich počet se v posledních letech zvýšil i na Slovensku/v Česku a proto se zkuste zeptat mezi přáteli a jednu dvě určitě naleznete.

Pokud máte rádi golf, zkuste si půjčit na svatbu malý rozkošný golfový vozík. Představte si, jak se přes golfové hřiště přepravíte na vaši svatební hostinu. A jde se do toho. Během běžných dní pracujete na farmě a s traktorem. Nač platit za drahá auta. Traktor je nevšední a velmi vtipný prostředek k přepravě novomanželů. Trocha stužek a květin dokáže zázraky.

Autíčko tuk-tuk je tak rozkošné a zároveň pohodlné, že si jej budete chtít nechat. Chcete se přepravit i se svými hosty na svatbu. Nevíme jestli se na Slovensku/ v Čechách vůbec nachází takový kousek, ale pokud byste se brali v Anglii, tak proč ne. Objednejte si legendární, červený dvoupatrový autobus. A ve vrchním patře se budete cítit jako opravdová královna.

Patří váš nastávající k sexy hrdinům hasického sboru? Zkuste si vzít na svatbu jejich ukázkového starého veterána. Má i velký zvonec, kterým dáte všem na známost, že je váš šťastný den.

Jste fanoušky hippies? Pokud ano, vyzkoušejte si Volkswagen bus. Je stylový krásný a uvnitř si užijete opravdu luxusní převoz. Přesně takový, jak si nevěsta s ženichem zaslouží. My z Laries designu fandíme červené. Hezká je i krémová.

Chcete-li být elegantní a milujete staré časy, půjčte si na svatbu veterána. Vypadá úžasně, je elegantní, stylový a nic jím nezkazíte. Budete se cítit jako herečka ve starém, černobílém filmu. A vaše svatba dostane punc elegantnosti a vybraného vkusu.

Líbí se vám americké staré filmy? Tak si je prohlédněte a dávejte si pozor, na čem vaši oblíbení, hlavní hrdinové jezdí. Jsou to obrovská americká silná auta, nebo venkovská nákladní vozidla, která vypadají tak romanticky. Už jste dostali nápad? My víme, že ano.

Každý z nás už alespoň jednou viděl žlutý taxík. Ať už na fotce, ve filmu, nebo se v něm sám v New Yorku vezl. Víte, jak stylově byste vypadali, kdybyste se v něm vezli na svatbu? Zkuste si jeden najít a můžete se vdávat.

Pokud jde o auta zakončíme náš příspěvek luxusními kousky, které bychom chtěli vyzkoušet alespoň jednou za život. A není lepší příležitosti, než je nejkrásnější den našeho života. Luxusní limuzíny dnes nabízí již několik dobrých autopůjčoven. Je to dokonalá tečka luxusu. A co takhle porsche, bentley, nebo pořádně nadupaný mercedes. Každé z těchto autíček, udělá velkou radost nejen nevěstě, ale i ženichovi. A pokud ho necháme alespoň na chvilku řídit, přijde na svatbu tak uvolněný a bez stresu, že určitě řekne ano.

A ještě jeden motorový typ na závěr. Pokud se vaše svatba koná někde u vody, proč se na ni nepřeplavit? Znáte ten příjemný pocit, když plavíte na lodi a vítr vám rozvívá vlasy. A i když je teplo, vám je příjemně, neboť voda vás příjemně zchladí. Proč si tento úžasný pocit nevzít s sebou i na svoji vysněnou svatbu. Proto vám říkáme, přeplavte se na váš nejkrásnější den života a pořádně si to užite.

Svatební blog