Svatební sliby - Svatební oznámení

Nápady pro originální svatební sliby

Proč nebýt trochu originální a nevymyslel svatební slib, jaký neměl nikdo jiný. Stačí nechat psát srdce, procítit to, co vás spojuje s vaším vyvoleným, a popustit uzdu kreativitě. Možná budete překvapená, jaký nádherný zážitek dokážete vytvořit.

V dobrém i ve zlém, v bohatství i v chudobě. I tyto výroky zaznívají během sňatků jako součást svatebního slibu. Přestože vyjadřují lásku a vzájemnou náklonnost, mnozí by si chtěli říct své ano nějakým jedinečným, dosud nevyužívaným způsobem. Proč ne, vždyť ani při svatebních slibech se fantazii meze nekladou.

Vsaďte na jedinečný text

Zažité texty svatebních slibů sice splní svůj účel, ale ne vždy vystihnou příběh daného páru. I proto stojí za to vsadit na vlastní text, kterému nechybí vždy vítaná jedinečnost. Pokud se do něj zahrne několik vzpomínek, nejlépe nějakých vtipných, které rozesmějí celý sál, o dobrou náladu a uvolnění atmosféry bude hned postaráno.

Vymyslete speciální místo

Okamžik patřící svatebním slibem se dá zpestřit i výběrem speciálního místa. Historie si pamatuje několik extravagantních nápadů, například vyslovení slibu na střeše mrakodrapu nebo uprostřed kaňonu. Dost často se uplatňují i ​​rodinné zvyky či místní tradice, v rámci kterých se využívají kroje, prapory a hudba typická pro zvolenou kulturu. Horkým trendem je i vyslovení slibů na pláži při západu slunce.

Co tak zkusit improvizovat?

Ještě dojímavejšou možností, jak vyřknout svatební slib, je improvizace. Kdo se odváží k tomuto kroku, dokáže dát této části sňatku zcela nový rozměr. Představte si, jak stojíte tváří v tvář své spřízněné duši, díváte jí do očí a bez toho, abyste četli připravený text jí z celého srdce vyjádříte, co vše pro vás znamená a že při ní chcete stát bok po boku až do smrti. Snad není větší romantiky.

Smysluplný a procítěný svatební slib s vroucím pohledem do očí svého milovaného, ​​který napsalo samo srdce, může být jedním z nejkrásnějších okamžiků celého života. Obzvlášť, pokud si ho zvěčníte formou klíčenky nebo dáte zarámovat. A aby toho nebylo málo, můžete si část z něj dát zakomponovat i na svatební oznámení.

Svatební blog