Exotická svatba na Srí Lance - Svatební oznámení

Zamilované srdce je prý vstupenkou do ráje, jehož brány nám může otevřít jen láska. Jedním z takových rájů je i magická Srí Lanka, jejíž zákoutí vás nabijí pozitivní energií, až jí budete mít na rozdávání. Není divu, že právě tato destinace patří k nejoblíbenějším místům na exotickou svatební cestu.

Exotické svatební cesty jsou stále trendy a díky nezapomenutelným zážitkem, které nabízejí, zřejmě z módy ani nikdy nevymizí, alespoň ne ty na Srí Lanku. Malá a skromná, ale o to více přitažlivá země je totiž magickým místem, které přímo láká snoubenců z celého světa, aby si sem přišli říct své ano a nechali se vyprovodit na společnou cestu životem ve znamení lásky, harmonie a požehnání.

Čeká vás úplně jiný svatební obřad

Zapomeňte na čepčenie, věnečkových tanec nebo jiné svatební zvyky známé z našich regionů. Svatba na Srí Lance vás obohatí spoustou nepoznaných zážitků a pokud chcete absolvovat obřad v rytmu tamních tradic, nalaďte se na nekonečné dávky tance, orientální muziky a velký okruh lidí, kteří to vědí na takových slavnostech pořádně roztočit. Aby toho nebylo málo, možná vám přijde všechno dobré popřát i slon, který vás provede po nejkrásnějších místech.

Nahoďte se do tradičních outfitů

Co země, to jiný zvyk, zvláště v oblasti krojů a lidových šatů. Své tradiční oblečení vytahují při vzácných příležitostech, jakými tam svatby určitě jsou, i na Srí Lance. Jelikož jsou domácí mimořádně pohostinní a rádi představí turistům tajemství místní kultury, čeká vás svatba v pestrobarevných rituálních “outfitech,” jaké nosí Rádž a jejich drahé nevěsty.

Ochutnejte nejlepší čaje na světě

Okouzlující Srí Lanka vás vtáhne do světa krásy a harmonie i při svatebním stole. Pokud nejste otevření exotickým vůním a jídelníčku, ve kterém vládne ovoce a vegetariánské pochoutky na stovky způsobů, pak se budete muset spokojit s méně tradičními specialitami. Ať jsou vaše chutě jakékoli, určitě si nenechte ujít krátký čajový obřad ze sypaných domácích čajů, které patří k nejlepším na světě.

Líbánky na pohádkové pláži

Absolvovat tradiční svatbu ve znamení místních zvyků není povinné. Pokud cestujete na Srí Lanku za klidem a snahou být se svou polovičkou samotě, pak si dopřejte jednoduchou svatbu na pláži, kde budete jen vy a malý svatební průvod. Hned po vyslovení kouzelného slovíčka “ano” se můžete odvázat a začít si užívat líbánky plné květů, přímořského vánku a pohádkové atmosféry na každém kroku.

O nezapomenutelné momenty z této svatební cesty je třeba podělit s nejbližšími, kteří tento kousek štěstí nemohou prožívat s vámi. Dopřejte jim to alespoň na dálku vkusnými svatebními oznámeními v exotickém stylu. Postačí barevný motiv, netradiční formát nebo fotka, která zachytí místní atmosféru, a hned se všichni dozvědí, jakým zážitkem je svatba na Srí Lance.

Svatební blog