Svatba ve znamení tetování - Svatební oznámení

Svatba ve znamení tetování

Svatba ve znamení tetování. Slovo tetování se odvozuje od tahitského slova „tato“ nebo „tatau“. Jeho význam se překládá, jak něco vyznačit nebo vyrazit. Druhý význam se zaměřuje na tradiční metody nanášení barvy. V japonštině se používá slovo „irezumi“. Jiné metody nanášení barev, jako je japonský způsob se označují tradičním slovem, které všichni velmi dobře známe, „tatování“ v angličtině „tatoo“. Zkrášlování těla kresbami má dlouhou tradici na celém světě. Do Evropy se dostalo zpátky, kolem roku 1770 díky dobývání Jamese Cooka. Proto bylo tetování, až do první světové války, hlavně výsadou námořníků, kteří se stali překupníky tetování.

Dnes se stalo tetování součástí našeho života. Profesionální tatéři povýšili tetování na seriózní a všeobecně uznávané umění. Tetování se dočkalo své slávy poměrně pozdě. Dnes lidé pociťují více svobody na tento druh vyjádření sebe sama, než generace či dvě před nimi. Tetování je běžnou součástí image filmových hvězd, zpěváků a sportovců. V původních kulturách se tetování těší oblibě. Lidé v těchto kulturách jsou pyšní na své kulturní dědictví. Tetování pro ně znamená úctu ke svým kořenům a zvykům. Není to jen vyjádření jakéhosi vnitřního vzdoru, jako u většiny novodobých nositelů tetování.

Tetování je naší součástí a tak se dostává také do trendů svatebního byznysu. Jak by asi měla vypadat svatba ve stylu tetování, se vám pokusíme přiblížit v dnešním blogu.

Tetování už můžete mít a milujete ho natolik, že v jeho duchu chcete mít i svatbu. V první řadě je třeba si uvědomit proč své tetování máte. Znamená pro vás nějakou velkou změnu v životě, vyjadřuje vaše přesvědčení, nebo je to jen projev vašeho vzdoru proti světu. Nebo jednoduše ho pokládáte za umění a chcete být uměleckým dílem. Pokud se vám líbí tetování ale nechcete ho mít nastálo, zkuste si vytvořit na svůj den D dočasné tetování. Zkuste henu, nebo barvy na tělo, všechny možnosti vypadají velmi dobře a také slavnostně. Hena tetování se hodí na svatbu ve stylu boho. Barevné šaty a hena jsou neodolatelné.

Chcete-li mít na svůj svatební den něco speciálního, navíc, kromě svého tetování, zkuste nové tetování. Mějte na svých prstech netradiční obroučky. Navrhněte si je a po obřadu si je dejte přímo na svatbě vytetovat. Určitě už máte aspoň jednoho vynikajícího tetéra za kamaráda, který nesmí chybět ani na vaší svatbě.

Ke svému stylu svatby si přizpůsobte i koláčky. Váš dort by mohl být potetován také. A kdyby tam byly některé z vašich obrázků, byla by to jen vaše sladkost. Na stůl se zákusky pokládejte Cupáky, kterým nikdo neodolá. Neboť jsou tak krásně pokresleny různými návrhy tetování, že alespoň polovina hostů bude utíkat rovnou do tetovacího studia. Upečte malé kulaté sušenky s bílou polevou a na ně vytetujte oblíbené kresby. Dejte je do celofánu a máte krásnou výslužku. Jmenovky na stolech mohou být jednoduché, ale ozdobte je obrázky s vaším osobním tetováním.

Pokud si myslíte, že svatba s tetováními můžete být jen v drsném motorkářském stylu, tak se velmi mýlíte. I nevěsta s tetováním může být romanticky krásná. I když motorka neodmyslitelně patří k takové svatbě. Šaty mohou být nejrůznějších střihů a materiálů. Nebojte se vůbec experimentovat Pokud je tetování barevně výraznější, tak jednoduché barvy šatů jako bílá, béžová a krémová jej nádherně zvýrazní. Pokud je tetování jednobarevné, můžete vsadit také na barevnost.

Vlasy by měly být svobodné. Nedělejte z nich upjaté účesy. A i když zvolíte nádherný vyčesaný a načančený účes, zkuste jeden, dva pramínky nechat volně poletovat kolem vaší nádherné tváře.

Ozdoby a nápadné šperky nechte raději stranou. Vždyť nejhezčí ozdobou je právě vaše ozdoba na těle.

A na závěr zkuste styl pin-up girl, tím určitě nic nezkazíte. A k tomuto stylu se tetování určitě hodí. A na čem se odvézt? Tak určitě na motorce. I když máte krásné romantické šaty. No a co váš rebel vás unese na cestu vašeho života. A pokud patříte do motorkářské partie, tak všechny motorky před svatební sál do řady. Když už nic jiného, družičky se možná potěší a vy budete mít ty nejkrásnější fotografie při řadě nádherných strojů. Protiklady se přece přitahují a navzájem doplňují.

A na závěr naše oblíbené svatební oznámení. Jak by měly vypadat? Ale můžete použít klasiku a vdechnout do ní trochu vašeho šarmu. Může to být jen malé jemné tetování. Nebo, ať to je celé v duchu vašeho milovaného tetování. Jak my říkáme, ať je to celé jen o vás.

Další svatební blogy

Vánoční přání a novoročenky