pozvánky na svatbu

Jmenovky na svatbu

Jmenovky na svatbu a svatební stůl vypracujeme standardně ve formátu 10 x 10cm, uprostřed přeloženo na stříšku.

Samozřejmě, umíme vyrobit i jiný rozměr nebo formát svatební jmenovky na stůl.
Potisk bývá obyčejně na každé straně stříšky, tj jméno vidíte iz přední i ze zadní strany.

Soubor s popisky (word, excel) je třeba nahrát při vyplňování formuláře. V případě, že soubor ještě nemáte připravený, nic se neděje, můžete nám jej zaslat dodatečně na naši emailovou adresu a objednávku jmenovek realizovat i později.

Dizajn svatební etikety vypracujeme dle vzoru svatebního oznámení. Nebo dle vašeho přání.

TIP: Jmenovky na svatbu pro svatebčany mohou mít i různé netradiční formáty a umístění. Například jejich vkusně může nalepit na židli ze zadní strany, nebo použít jako dekoraci poháru.

Vzory jmenovek na svatbu

Jmenovka na svatbu 2022 16

Jmenovka na svatbu ROZ26

Jmenovka na svatbu LSO125

Jmenovka na svatbu 2023 38

Jmenovka na svatbu NO49

Jmenovka na svatbu KSO58

Jmenovka na svatbu 2024 5

Jmenovka na svatbu 2024 5

Jmenovka na svatbu 2024 37

Jmenovka na svatbu 2023 27

Jmenovka na svatbu 2023 42

Jmenovka na svatbu 2023 28

Jmenovka na svatbu KSO80

Jmenovka na svatbu NO34

Jmenovka na svatbu 2023 33

Jmenovka na svatbu NO44

Kontaktujte nás
svatební oznámení

Ceník jmenovek na svatbu

Návrh jmenovky 200 Kč
Tisk jmenovky 10×10 cm na papír 300g 20 Kč
Zapracování jména do jmenovky 8 Kč
Bigování 2 Kč
Ceník
svatební oznámení

Tisk jmenovek na svatbu

Gratulujeme, dostali jste se přes největší překážky procesu plánování svatby. Po týdnech, měsících nebo možná letech plánování perfektního dne si konečně vyberete dokončovací práce, aby se celá událost spojila. S různorodými designy jmenovek na svatbu, unikátními ručně vyrobenými návrhy svatebních pohlednic má LarisDesign perfektně sladěný design, který stylově ukáže vašim hostům jejich místa.

Naše svatební jmenovky jsou v rozměru 10x10cm a jsou k dispozici dle vašeho výběru z našeho štandardnéhé, 100% recyklovaného nebo různého kreativního papíru. Jmenovky mohou být složeny nebo ploché.

JAK POUŽÍT Jmenovky na svatbu

Předtím, než začnete objednávat jmenovky ke svatebnímu stolu, objasněme si, co to je, protože někdy je tento výraz používán místo karty zasedacího pořádku. Abychom vám pomohli určit, zda potřebujete nebo nepotřebujete jmenovky na stůl nebo karty zasedacího pořádku, nejprve si vysvětlíme různé účely mezi těmito dvěma:

  • Účelem karty zasedacího pořádku je informovat hosty, při kterém stolu budou sedět.
  • Účelem jmenovky na stůl je říci hostům, na kterém místě budou sedět u stolu.

Pokud v budoucnu potřebujete pomoci, promyslete si způsob pojmenování jednotlivých karet – karty zasedacího pořádku vás mají doprovodit ke stolu, zatímco jmenovky na stůl vám mají ukázat své místo u stolu.

Nyní, když jsme tento bod objasnili, ponořme se hlouběji. Jmenovky na svatební stůl potřebujete pouze pokud pořádáte svatební hostinu s přidělenými místy. Proto se budete chtít rozhodnout pro tabulku míst k sezení (kdo sedí u kterého stolu) a pak vytvořit jmenovky a karty zasedacího pořádku, které budou odrážet tento plán.

Ukázky jmenovek na svatební stůl

I když to může být jedna z menších položek ve vašem kontrolním seznamu, svatební jmenovky mohou sloužit jako jedna z nejdůležitějších položek ve vašem seznamu. Informace, které si napíšete na jmenovku každého hosta, mohou být cokoliv, co byste chtěli, ale je to přece vaše svatba! Ujistěte se, že uvedete úplné jméno hosta a číslo tabulky. Další zábavné informace mohou zahrnovat jejich rodné město, oblíbený film, sportovní tým, který podporují, nebo zábavný fakt. Vidíte, že jmenovky na svatební stůl mohou sloužit i dvojí funkci, že budou jmenovkou pro každého u stolu, což umožní vašim hostům navzájem se identifikovat, pokud se ve váš speciální den setkají poprvé.

ŠTÍTKY:

svatební jmenovky, jmenovky na stůl vzor ke stažení, svatební jmenovky na stůl šablona , cedulky svatba, jmenovka svatba , jmenovky na svatební stůl ke stažení , jmenovky na svatební stůl vlastní výroba , jmenovky na svatební stůl vlastní výroba

svatební oznámení

Další svatební tiskoviny