Svatba v přírodě. A nejlepší místa pro její přípravu. - Svatební oznámení
svatební oznámení

Svatební oznámení

Svatební oznámení a pozvánky na svatbu online a expresne. Vyberte si ty nejkrásnější svatební oznámení. Pozvánky na svatbu, jmenovky na svatbu, etikety na lahve, zasedací pořádek a další tiskoviny na vaši svatbu.

Luxusní svatební oznámení

Luxusní svatební oznámení

Plexi svatební oznámení

Plexi svatební oznámení

Originální svatební oznámení

Originální svatební oznámení

Zdravý čerstvý vzduch, neodolatelná vůně květin a hřejivé sluneční paprsky. V takové příjemné atmosféře se může pořádat také vaše svatba, stačí si ji zařídit venku. Nápad je to skvělý, ale otazník visí nad místem a termínem konání, na čem bude záviset celková atmosféra slavnosti.

Pokud je vaším snem idylická svatba v kouzelné atmosféře příjemného prostředí, pak byste měli
popřemýšlet nad svatbou venku. Možností k uskutečnění této netradiční události je více než dost a mnohé z nich jsou zárukou velkolepé slavnosti splňující ty nejnáročnější požadavky novomanželů. Pár míst vhodných pro přípravu svatby venku nadchlo i nás, takže pojďme se společně podívat na ty nejkrásnější, které jsou skutečnou inspirací.

Zámky a zámečky jsou stále populární

Se svatbou na nádvoří nějakého zámku nebo zámečku se setkali mnozí z nás a každý může potvrdit, že tato místa jsou právem jedny z nejoblíbenějších. Půvabné zámecké parky nebo zahrady nabízí přímo magickou atmosféru, která je pro vyslovení svého ano dokonalým prostředím.

Svatba na ranči (nejen) pro kovboje

Mezi nejvyhledávanější místa vhodná pro přípravu svatby venku patří jednoznačně i ranče. Někdy je vyhledávaly zejména kovbojské typy, ale dnes je mají v oblibě i novomanželé bez bližšího kontaktu s farmářským způsobem života. Právě na rančích si přijdou na své ty bláznivější povahy, které chtějí svatební zábavu roztočit naplno.

Co takhle zkusit nějakou klidnou pláž?

Při přípravě svatby nezaškodí ani trošku exotiky, kterou si nejlépe užijeme na pláži. Ideální je svěží mořský vánek se šuměním vln, ale krásná svatba se dá zorganizovat i u jezer. Pokud jde o nějaké klidné místo, kde budou mít svatebčané svůj prostor, pak to může být jedna z nejlepších možností, jak si užít tento velký den.

Charismatické vinice pro vintage svatby

Na Slovensku se se svatbami ve vinicích setkáme jen výjimečné, protože takových míst zde mnoho není a ty, které by mohly posloužit k tomuto účelu, nejsou pro přípravu slavností vhodné. O něco lepší to je u nás v Česku, konkrétně v rozlehlých moravských vinohradech, kde se dá zařídit svatba ve stylu vintage dýchající tradiční jižanskou klasikou.

Svatby venku jsou v případě zodpovědné přípravy téměř vždy dokonalé, takže vyzkoušet je bude
určitě skvělým nápadem. Taková forma slavnosti však může mít i své minusy, které se při organizaci nedají ovlivnit. Zmínit stačí nepříznivé počasí, které pokazí průběh celé slavnosti, ale bez podstoupení risku to nepůjde. Na závěr jen zbývá popřát vám dostatek slunce a tepla, ať se vaše svatba vydaří a užijete si nezapomenutelný den.

Svatební blog