Svatba podle ročních období - Svatební oznámení

Svatba podle ročních období

Svatba podle ročních období. Každá svatba je výjimečná a má svoji atmosféru. Výjimečná je v neposlední řadě i ročním obdobím, ve kterém se koná. Pokud stále váháte kdy si naplánovat Váš velký den, možná Vám nejbližšími řádky pomůžeme tuto otázku vyřešit.

O jaru mnozí říkají, že je to optimistické a nejkrásnější roční období. Po dlouhé zimě přijde slunečné počasí, ptáčci zpívají, stromy a květiny začínají kvést. Jaro je známé svými pastelovými barvami, kterým můžete přizpůsobit vše, na co si jen vzpomenete. Stoly ozdobte sněženkami, svatební dort posypte marcipánovými růžičkami a místo klasických bílých šatů se poohlédněte po barevných. Na jaře letí všechny pastelové odstíny růžové, žluté, modré, fialové či hráškově zelené. Nebojte se zaměřit i na ty nejmenší detaily. Svatební oznámení například ozdobte malinkými kvítky nebo barevnými motýlky. Při hledání vhodného místa nezapomeňte, že počasí na jaře nebývá vždy ideální a pokud se také rozhodnete uskutečnit svatbu v exteriéru, mějte v záloze i plán B. Doporučujeme větší penzion nebo třeba ranč, kde se můžete pobavit venku i uvnitř.

Letní „ano“ má své kouzlo. Tyto svatby jsou v podstatě skoro bez omezení, vyřádit se můžete při organizaci, ve výzdobě, v programu i během samotného svatebního dne. Počasí je nádherné, sluníčko svítí a skvělá nálada je také součástí letních dnů. Při letní svatbě se není třeba bát experimentovat, právě naopak. Buďte originální a pusťte svou fantazii na plné obrátky. Dovolena jsou netradiční místa, nejveselejší barvy, originální květiny, krátké svatební šaty či barevné obleky. V letních měsících se nebojte zorganizovat Vaši svatbu pod širým nebem, v zahradě oblíbené restaurace, nebo pozvěte nejbližší rodinu a přátele na svatbu u moře. Kdyby náhodou na pár minut zapršelo, tak Vám bude jistě pršet štěstí. Svatební oznámení mohou být netradiční, barevné, bláznivé, kvítkované… prostě takové, jaké si představujete léto právě vy.

Podzimní svatbou můžete ušetřit. Proč? Tyto svatby se označují za mimosezónní, ale my v Larisdesign je máme stejně rádi, jako ty v ostatních ročních obdobích. Příroda hraje těmi nejkrásnějšími a nejzajímavějšími barvami, stále přetrvávají relativně příjemné teploty a při výzdobě můžete zazářit netradičními doplňky – kaštany, dýně či podzimním ovocem. Tyto doplňky se nebojte zakomponovat ani do svatebních oznámení, přidají jim na originalitě. Podzimní svatba může dýchat historií nebo prvky rustikální. Vystihují ji syté barvy jako žlutá, oranžová, hnědá i červená. A chladnější počasí vyřešíte hostinou v zámečku a šaty s delším rukávem.

Svatba v zimě? A proč ne! Můžete ušetřit možná až polovinu nákladů, seženete vše, co budete chtít, jelikož Vám bude většina dodavatelů k dispozici a problém nebude ani s pozvanými hosty. V zimě jsou totiž většinou všichni doma, nemají naplánované dovolené, takže budou moci bez problémů přijít na vaši svatbu. Zimní svatba může být krásná. Mnoho párů si zimní svatbu vybere hlavně proto, že se chtějí odlišit a být jiní. Originální. Ročním obdobím, výzdobou, ale také svatebním oznámením. Na zimní svatební oznámení se nebojte použít moc bílé, zlaté, stříbrné, červené či fialové. Šarm oznámení dodají i drobné zimní ornamenty, například malá hvězdička nebo vločka.

Tak co? Jarní, letní, podzimní nebo zimní svatba? Dejte nám vědět, jak jste se rozhodli a my vám zatím budeme držet palce při výběru!

Svatební blog

Vánoční přání novoročenky