Příchuť jablíčkové svatební výzdoby - Svatební oznámení

Jablíčka, milujeme je kvůli skvělé chuti, lákavé vůni a přitažlivým barvám. Ovšem oblíbené jsou i pro jejich jedinečnou schopnost stát se vhodným námětem při přípravě svatební slavnosti. Tematika inspirovaná jablíčkem se dokonce zařadila mezi top trendy nové sezóny.

Inovace přinese vždy své ovoce a v tomto případě to platí doslova. Jablíčkové svatby totiž zahrnují speciální výzdobu s hojnou účastí těchto osvěžujících plodů. Fantazií se meze nekladou a možností jak zakomponovat samotná jablka do děje svatby je hned několik. My se jdeme podívat na ty nejžhavější tipy, které jsou součástí stále většího počtu slavností.

Horké jablečné dekorace

Využití jablíček při přípravě svatebních dekorací je ohromné. Lidé s dobrou fantazií je umí zužitkovat jakkoli, čehož výsledkem jsou různé typy dekorací. Dost populární jsou zejména svícny, které si vyrobíte vyříznutím otvoru a vložením čajové svíčky dovnitř. Za zmínku stojí speciálně dekorované vázy s kombinací květin a jablek dle výběru vhodné barvy. Možností je opravdu hodně, je třeba si hlavně pohrát s nápady a zaexperimentovat.

Kytice ozdobené jablíčkem

Skvělou novinkou, kterou si oblíbily mnohé nevěsty, jsou svatební kytice ozdobené jablíčkem. Právě ty přinesou očekávanou inovaci a nevěstě dodají ještě větší kouzlo. Aranžování těchto kytic není složité a zvládne jej každý chytrý kreativec zodpovědný za svatební výzdobu.

Dort s ovocnou příchutí?

Dort jako jeden z vrcholů svatební slavnosti musí být chutný, ale také sympatický pro oči. Dobří
cukráři zkoušejí dorty zdobit různými technikami, mezi kterými nechybí právě využití jablíček jako speciální ozdoby. I když většinou slouží výhradně pro estetický efekt, kdoví, možná se někdo odváží upéct jablečný svatební dort.

Podklad pro svatební prsteny

Aby toho nebylo málo, jablko můžeme perfektně využít jako podstavec pro svatební prsteny.
Nejkrásněji vyniknou plody v sytě zelené barvě, ale v případě bílého zlata poslouží i červené. Tento způsob uložení prstenů je dost netradiční a ideálně může nahradit klasické a jemné polštářky.

Není to jen samotná výzdoba, kde mohou být jablíčka využita jako zpestření svatby. Stejně dobře se hodí také při výrobě svatebních oznámení, kde se zakomponují ve formě stylového motivu.
Výslednému dílu tak dodají originalitu a barevnost, díky čemuž zapůsobí dobrým dojmem. Nebojte se zaexperimentovat a zkuste oživit svatbu hezkou jablíčkovou tématikou, ať je nejkrásnější den života tím nejlepším zážitkem.

Svatební blog