Na začátku bylo Ano - Svatební oznámení

Řekla ano

Řekla ano? Romantickou večeří, snubním prstenem a odpovědí „ano“ se Váš život změní na několik desítek let. Vytvoříte rodinu, budete mít děti, postavíte dům, pak ten strom… vždyť to všichni znáte. Před realizací zmíněných snů Vás ale čeká cesta, na jejímž konci budete stát v bílých šatech a slavnostním obleku.

Svatba. Událost, kterou si budete pamatovat do konce života a proto je třeba se na ni náležitě připravit a vše důkladně naplánovat. Obroučky, místnost, šaty, hostina, program a v neposlední řadě svatební oznámení. Jejich výběr, sladění nápadů a představ je často zdrojem konfliktů a hádek. Jeden chce klasiku, druhý nejnovější vychytávku, žena hledá romantiku a muž sportovní tématiku.

Nový rok klepe na dveře a my jsme se rozhodli říci Vám o svatebních oznámeních co nejvíc. Jako takové předsevzetí. Věříme, že Vás pravidelnými blogy potěšíme, rozesmějeme, dozvíte se něco nového a zároveň doufáme, že jimi zabráníme hádkám ve vaší domácnosti, když padne téma „svatební oznámení.

Blogy budou věnovány všem, kteří svatbu plánují, ženám, mužům, maminkám, babkám, mladým, starým.  Těm, kteří milují svou polovičku a přemýšlejí nad dalším krokem, ale i těm, kteří už mají svatbu dávno za sebou a rádi se jen dozví něco nového a zajímavého. Vždyť mít přehled v různých oblastech nikdy není na škodu.

Budeme se věnovat tématům jako svatební oznámení kdysi a dnes, nové trendy a stylové oznámení data svatby, poradíme Vám, jak si nejlépe vybrat z obrovské nabídky a mnoho dalšího. Věříme, že nám zachováte Vaši přízeň a dozvíte se jak mnoho potřebných informací, tak i ty, které vám na tváři vykouzlí úsměv.

P.S.: Neváhejte a napište nám, jaká témata by Vás v budoucnu zajímala, co byste chtěli o svatebních oznámeních vědět nebo s jakými problémy se potýkáte při jejich výběru.

Svatební blog