Jiný kraj, jiný mrav i ve svatebních oznámeních - Svatební oznámení

Rozmanitost světa se projevuje v mnoha podobách, které navzájem vytvářejí pestrý obraz
různorodosti života. Je toho dost, co nás spojuje, ale také najdeme mnoho jedinečného, což je v
závislosti na dané národnosti výjimečné. Platí to i v oblasti designu a výroby svatebních sdělení, při kterých se vždy zohledňuje vliv kultury a mentality země.

Každá národnost se vyznačuje osobitými zvyky, které nejlépe vystihují její kulturu. To se rovněž
přenáší do přípravy svatebních slavností, ke kterým nepochybně patří i svatební oznámení.
Výjimečnými motivy a kombinacemi barev se může pochlubit mnoho zemí, které přinášejí světu
designu inspiraci a udávají v něm nejnovější top trendy.

Americká svatební oznámení zdobí jednoduchost

USA možná považujeme za epicentrum moderních trendů plných futuristických prvků, což je zčásti pravda, avšak výrobci svatebních oznámení sázejí spíše na klasiku a tradice spojené s křesťanským cítěním mnoha zákazníků. Aktuálně je v kurzu příjemný vintage styl se silným vlivem bílé a stříbrné a pomalu přichází další vlna retro. Bláznivější typy zkoušejí i různé námořnické motivy. Důraz je kladen na umělecké prvky, takže krasopis a ilustrace jsou stabilní součástí.

Vášnivý latinskoamerický design

Temperament, vášeň, slunce a tanec, přesně takhle si představujeme latinskoamerické svatby. Prožít svatební zábavu v Jižní Americe je jistě velkým zážitkem, na který vás navnadí už samotné svatební oznámení. Ty jsou bohaté na výrazné barvy jako červená, žlutá či odstíny oranžové. Tamní zákazníci v poslední době propadli fotkám v designu, ze kterých se široce otevřenými ústy usmívají na adresáty. Na rozdíl od USA a Kanady jen stěží očekávat jednoduchost a skromnost, právě naopak.

Rusové milují tradice a umění

Ruská slovanská kultura má blízko k té naší, ale při tvorbě svatebních oznámení bychom moc
podobného nenašli. Ruský konzervatismus se projevuje i při přípravě svateb, což je pro tvůrce
svatebních oznámení motivací vymýšlet kombinace tradičních vzorů. I proto najdeme na typických ruských oznámeních srdíčkové a květinové motivy, které jsou doplněny reliéfním písmem. Nechybí ani lesklé stužky ze saténu a zamilované verše pro vytvoření uměleckého dojmu.

Čeští návrháři mají co nabídnout

Čeští návrháři za elitou nejsilnějších designérských velmocí nijak nezaostávají a naši návrháři mají ideální podmínky pro projevení svého talentu. Návrhy jsou bohaté na kombinace tradičních domácích prvků se zahraničními motivy od klasických po ty nejmodernější. Za zmínku stojí také používané materiály, které najdeme v různých kreativních provedeních. V každém případě se můžete spolehnout, že při objednávce svatebních oznámení od šikovných profíků se vám za projevenou důvěru odvděčí atraktivním designem.

Svatební blog