Jaký text na svatební oznámení? - Svatební oznámení

Jaký text na svatební oznámení?

Text na svatební oznámení může být osobní, romantický a vyjadřovat vaši lásku a nadšení pro tento významný den. Zde je příklad textu na svatební oznámení:

Přijďte oslavit s námi naši lásku!

Jsme šťastní oznámit, že [vaše jméno] a [jméno partnera] budou spojeni manželstvím!

Datum: [datum svatby]

Místo: [místo svatby]

Naše srdce se spojila a my se těšíme na společnou budoucnost plnou lásky a štěstí.

S radostí vás zveme, abyste se k nám připojili na našem svatebním dni a sdíleli s námi tento krásný okamžik. Ceremonie bude následovat recepcí, na které se těšíme na vaši přítomnost a na společné oslavy s rodinou a přáteli.

Prosíme, dejte nám vědět do [datum RSVP], zda se můžete účastnit, abychom mohli připravit dostatek místa a radovat se z vaší společnosti. Vaše přítomnost na naší svatbě je pro nás největší dárek, ale pokud byste si přáli něco přispět, budeme vděční za příspěvky do naší společné pokladničky pro budoucnost. Jsme šťastní, že můžeme sdílet tento významný okamžik s vámi a těšíme se, až vás uvidíme na naší svatební oslavě.

S láskou a vděčností, [vaše jméno a jméno partnera]

Tento text můžete upravit a přizpůsobit svým vlastním slovům a představám. Je důležité, aby oznámení vystihovalo vaši osobnost a vztah a aby vás reprezentovalo před vašimi hosty. Nezapomeňte na klíčové informace, jako je datum, místo a kontakt na RSVP, a dejte prostor pro osobní doteky, které vás definují jako pár.

Podívejte se na další texty na svatební oznámení.

Ponuka svatebních oznámení.

Svatební blog