Texty na svatební oznámení - LarisDesign

Texty na svatební oznámení

Svatební oznámení je příležitost sdělit vašim blízkým a přátelům, že se chystáte vstoupit do manželství. Zde je několik tipů na to, co byste mohli do svatebních oznámení napsat:

  1. Úvod – Začněte svatební oznámení pozdravem, například “S radostí vám oznámujeme, že se budeme brát” nebo “S velkou radostí sdílíme naše zasnoubení s vámi.”
  2. Detaily o svatbě – V oznámení uveďte datum, místo a čas svatby. Pokud se koná recepce, uveďte i to.
  3. Popis akce – Popište, jak bude svatba probíhat, například zda se koná v kostele nebo na civilním úřadu a jakou dress code preferujete.
  4. Poděkování – Poděkujte rodině a přátelům za podporu a za to, že s vámi budou sdílet tento významný okamžik.
  5. Závěr – Ukončete oznámení zvučným prohlášením, například “Těšíme se na společné oslavy a vaši přítomnost na našem velkém dni!”

Například:

“S radostí vám oznámujeme, že se budeme brát! Naše svatba se bude konat dne 1. července 2023 v kostele sv. Anny v Praze v 14:00 hodin. Po obřadu se uskuteční recepce v hotelu Hilton. Dress code je společenský, prosíme vás, abyste dodrželi tuto formálnost.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na to, že s vámi budeme sdílet tento významný okamžik v našem životě!

S láskou, Jana a Petr

Online svatební oznámení a tisk v LarisDesign. A teď už přejeme příjemné čtení. Tisk svatebních oznámení vyžaduje několik kroků, které byste měli dodržet, aby byl výsledek vaší snahy jak očekáváte.

Svatební blog