svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební loga LARIS

Už jste o tom slyšeli? Mít své vlastní svatební logo? Určitě ne a určitě si kladete otázku, co to vlastně svatební logo je a s jakým záměrem je pro budoucí novomanžele vyrobené.

Svatební loga doslova dodají vaší svatbě jednotnou tvář. A nejen svatbě, Vaše logo Vás jako pár bude provázet celým společným životem.

Proč mít svatební logo?

Budete výjimeční!

Svatební oznámení jsou osvědčenou klasikou, ale svatební logo může být právě tím jedinečným elementem, které Vaši svatbu odliší od ostatních.

Je to Váš symbol.

Představuje Vaši jedinečnou stopu jako páru, je to Váš brand, Vaše značka. Svatební logo se dá tisknout na oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, ubrusy, trička, ŠPZky, papírové ubrousky, jednoduše na všechny plochy, které jsou v souvislosti se svatbou vystaveny pozornosti.

S vámi na věky

Berete se jen jednou za život a na Vaší společné cestě zažijete ještě hodně oslav, jubileí a jiných společenských událostí. Svým logem si můžete ozdobit každou pozvánku, zda přiložit logo do podpisu svého emailu. Můžete si ho dát zarámovat a pověsit nad rodinný krb a Vaše děti ho mohou dědit z generace na generaci jako kdysi rodinné erby. Je to bláznivé ale dobré nápady takové bývají.

Svatební loga-předlohy

V případě zájmu o svatební loga si můžete vybrat z výše zobrazených návrhů. Logo vám upravíme dle vašich požadavků. Tj přizpůsobíme iniciály, případně barevnou úpravu.

Cena svatebního loga je 15 EUR. Personalizace a 1 úprava loga je bezplatná. Svatební logo dodáváme ve všech dostupných grafických formátech dle vašeho požadavku, .jpg, .pdf apod. Svatební logo víme přidat na vaše svatební oznámení, pozvánku ke svatebnímu stolu a další tiskoviny.

Pro objednávky nebo bližší informace nás prosím kontaktujte na studio@svadba-oznamenia.sk nebo na telefonní číslo 0918 344 177.

Ukázky použití svatebního loga