svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatební oznámení Ostrava

Pokud bydlíte v Ostravě a hledáte ty nejkrásnější svatební oznámení, nikam už chodit nemusíte. My vám připravíme originální a moderní dizajn oznámení, které bude reprezentovat vaši individualitu a náboj vaší lásky.

Postup při výběre svatebních oznámení

 • Prohlédněte si naši nabídku svatebních oznámení Ostrava online.
 • Vyberte si oznámení, které se vám nejvíc líbi.
 • Vyplňte formulář, který se nachází při oznámení. Zadajte texty, jména, počty.
 • Do 24 hodin vám na váš email zašleme úplně bezplatnou nabídku s upraveným dizajnem vašeho oznámení a také cenovou kalkulaci.
 • Pokud se vám nabídka líbí, potvrďte ju spětným emailem.
 • Následně proběhne platba za svatební oznámení.
 • Vaše tiskoviny doručíme až k vám.
svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Katalog svatebních oznámení

svatebni oznameni

Nádherné svatební oznámení 2023_21

svatebni oznameni

Svatební oznámení 2023_40

svatebni oznameni

Svatební oznámení 2023_41

svatebni oznameni

Svatební oznámení 2023_42

svatebni oznameni

Svatební oznámení 2023_43

svatebni oznameni

Svatební oznámení 2023_44

svatebni oznameni greenery

Svatební oznámení Green touch 2023_45

svatebni oznameni

Veselé svatební oznámení 2023_15

svatebni oznameni

Svatební oznámení se slunečnicemi 2023_16

svatebni oznameni

Květinové svatební oznámení 2023_18

svatebni oznameni

Květinové svatební oznámení 2023_19

svatebni oznameni

Svatební oznámení pro myslivce 2023_20

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Svatba v Ostravě

Mít svatbu v Ostravě má několik výhod a lákavých aspektů, které by mohly uspokojit různé představy a preference snoubenců. Následující jsou některé důvody, proč si vybrat Ostravu pro svatbu:

Přírodní krása: Ostrava se nachází v blízkosti Jeseníků a Beskyd, což znamená, že můžete mít svatbu v krásném přírodním prostředí. Venkovní svatby v okolí města mohou nabídnout úchvatné scenérie, ať už v horských oblastech nebo u jezer a lesů.

Kulturní bohatství: Ostrava je kulturně bohaté město s mnoha muzei, galeriemi a historickými památkami. To může nabídnout zajímavé kulturní aspekty pro svatební akci.

Rozmanitá svatební místa: Ostrava nabízí různá místa pro svatby, od historických kostelů a zámků po moderní hotely a venkovské statky. Můžete si vybrat místo, které vyhovuje vašim preferencím a rozpočtu.

Dostupnost a doprava: Ostrava je dobře dostupná z různých částí České republiky a je také blízko hranic s Polskem a Slovenskem. Díky tomu mohou svatební hosté snadno přijet z různých míst.

Gastronomie: Ostrava a okolní oblasti jsou známé svou pestrou nabídkou tradičního jídla a nápojů. To může zahrnovat regionální speciality, které můžete začlenit do svatební hostiny.

Pohostinnost a přívětivost: Ostravští obyvatelé jsou známí svou pohostinností a vřelým přístupem. To může vytvořit příjemné prostředí pro vaše svatební hosty.

Rozmanité svatební služby: V Ostravě najdete mnoho svatebních plánovačů, fotografů, hudebních kapel a dalších profesionálů, kteří vám mohou pomoci při plánování a organizaci svatebního dne.

Celkově Ostrava může nabídnout unikátní kombinaci krásy přírody, kulturního dědictví a pohodové atmosféry. Rozhodujícím faktorem bude samozřejmě váš vlastní vkus a preference, takže pečlivě zvažte, co by pro vás a vaše hosty bylo nejvhodnější.

svatebni oznameni, svatebni pozvanky

Kde mít svatbu v Ostravě

V Ostravě můžete vybírat z různých míst pro svatbu v závislosti na vašich preferencích a rozpočtu. Následují některé populární místa pro svatbu v Ostravě:

 1. Kostely a kaple: Ostrava má několik krásných kostelů a kaplí, které nabízejí tradiční prostředí pro svatební obřady. Kostel svatého Cyrila a Metoděje nebo kaple svaté Anny jsou oblíbenými místy.
 2. Historické zámky a zahrady: V okolí Ostravy jsou zámky a zahrady, které nabízejí romantické a malebné prostředí pro svatby. Zámek Slezskoostravský nebo zámek Zábřeh jsou vhodnými volbami.
 3. Moderní hotely a restaurace: Mnoho moderních hotelů a restaurací v centru Ostravy nabízí prostředí pro svatební hostiny. Můžete si vybrat místo, které vyhovuje vašemu stylu.
 4. Venkovské statky a vinice: Pokud hledáte venkovskou atmosféru, v okolí Ostravy najdete venkovské statky a vinice, které mohou poskytnout unikátní zážitek.
 5. Průmyslové prostory a galerie: Ostrava je průmyslové město, a některé průmyslové prostory nebo galerie mohou nabídnout neobvyklé a kreativní místo pro svatbu.
 6. Přírodní rezervace a parky: Ostrava leží v blízkosti krásné přírody Jeseníků a Beskyd, což znamená, že můžete mít venkovní svatbu v přírodní rezervaci nebo parku.
 7. Kulturní centra a muzea: Mnohá kulturní centra a muzea v Ostravě nabízejí zajímavé prostory pro svatební obřady a hostiny.

Při výběru místa pro svatbu zvažte počet hostů, styl svatby, rozpočet a osobní preference. Důležité je také včasné rezervace, protože oblíbená místa mohou být brzy vyprodaná. Mějte na paměti, že plánování svatby může zahrnovat i administrativní procesy, jako je získání povolení, takže buďte připraveni na toto dodatečné úsilí.