Pro a proti svatby v zimě - Svatební oznámení
svatební oznámení

Svatební oznámení

Svatební oznámení a pozvánky na svatbu online a expresne. Vyberte si ty nejkrásnější svatební oznámení. Pozvánky na svatbu, jmenovky na svatbu, etikety na lahve, zasedací pořádek a další tiskoviny na vaši svatbu.

Luxusní svatební oznámení

Luxusní svatební oznámení

Plexi svatební oznámení

Plexi svatební oznámení

Originální svatební oznámení

Originální svatební oznámení

Plánování svatby inspirované zimou je nepochybně kouzelné. Jen si to představte, jak kráčíte přes honosnou obřadní uličku vstříc světýlek na vánočních stromků a všichni s napětím čekají, až zastavíte před oltářem. No svatba v zimě nemá jen své výhody. Ušetřete si čas a sepište si vše, co plánujete stihnout. My vám přinášíme důležitý seznam kladů a záporů svatby v zimě.

Proč se vzít právě v zimě? Jaké jsou výhody takové svatby?

1. Jednoznačně ušetříte peníze Protože v tomto ročním období není svatební boom jako v květnu, v létě či září a tedy i ceny prostorů (sály) se pohybují v přijatelných cenách. A také líbánky vás vyjdou na méně než v létě 🙂

2. Dostupnost vámi vysněného místa Svatební prostory, sály většinou v zimě zejí prázdnotou a to vám hraje do karet, protože si máte z čeho vybírat a nemusíte se přizpůsobovat termínem, ani se bát, že vám někdo vaše vysněné místo rezervuje.

3. Trvanlivost zákusků a svatebního dortu Chlad jim určitě prospívá při převozu i skladování. Vydrží pevné a čerstvé, nebudou tát a i manipulace s nimi bude jednodušší.

4. Pohádkové fotky na věčnou památku Představte si vločky sněhu, jak jemně padají kolem vás a se šikovným fotografem se změní na fotkách na kouzelný třpytící se prach. Budete se cítit ne jako princezna, ale přímo ledová královna. Nemluvě o dokonalém make-upu, který se v chladu přece netaje a ani vy se tolik nebudete potit.

5. Rodina, přátelé a známí mají spoustu času Nemají tolik povinností jako v létě, kdy jsou delší dny, nejsou odcestováním na dovolené a tak i pravděpodobnost účasti na svatbě je mnohem vyšší. Lidé se v zimě rádi účastní společenských událostí.

3 hlavní negativa, které potrápí zimní nevěstu:

1. Počasí, které nemusí vyjít podle předpovědi Sněhové závěje či náledí jsou nepříjemné a dokážou vám váš den pořádně zkomplikovat, způsobují obavy o bezpečný převoz svatebčanů, nevěsty a ženicha nevyjímaje.

2. Datum konání svatby Ten si velmi pečlivě vybírejte, aby se nestalo, že si ji naplánujete během Vánoc, to by hosty asi nepotěšilo. Na Vánoce chce být každý doma s rodinou, ale i Silvestr by se mohl zdát jako nevhodný datum na svatbu.

3. Možná trochu nekomfortní svatební šaty Při důležitých momentech svatby musí být nevěsta zahalena v kožíšku, aby nenastydla, tak se možná vytratí kouzlo okamžiku.

Nenechte se však odradit. Svatba v zimě, s bílou sněhovou kulisou je jednoznačně pohádková a krásná a pokud jste se rozhodli říci si své ano právě v tomto období, přejeme hodně štěstí do společných chvil a aby vám počasí přálo.

A pokud ještě nemáte svatební oznámení, my se o vše s radostí postaráme.

Svatební blog