Ručně malované svatební oznámkovat - Svatební oznámení

Někoho láká propracovaný grafický design s progresivními prvky v nadčasovém stylu, jiní zas nedají dopustit na klasickou ruční práci a originální cítění designéra. Právě pro druhou skupinu zákazníků jsou určeny malované svatební oznámkovat.

S ručně malovanými svatebními oznámeními jsme se v posledních letech setkávali o něco méně. Důvodem byl boom spojený s příchodem nových grafických a polygrafických technik, které na čas zastínily ruční práci. Situace se však vrací do starých kolejí a vedle široké nabídce moderních grafických kolekcí se výrazně rozšiřují i ​​ručně malované návrhy.

Kvalita svatebních oznámení a elegance v jednom

O estetickém vzhledu ručně malovaných oznámení pochybovat nemusíme. Otazník se však spojuje s kvalitativní úrovní, zejména s jejich trvanlivostí. O tu se ale bát nemusíme, pokud se dodržují všechna kritéria pro jejich prvotřídní výrobu. Malované motivy se totiž aplikují na kvalitní matný papír s vhodnou gramáží (většinou 300 gramů), čímž se zajistí i kvalita, i elegance.

Nejen tradiční lidové motivy
Jelikož v našich končinách má folklór a s ním spojené lidové motivy silnou tradici, někteří zákazníci si ručně malované oznámení mylně spojují pouze s touto tématikou. Nabídka vzorů, které se dají na oznámení namalovat, je však mnohem širší. Oblíbené jsou motivy z přírody, například olivové listy, luční květiny a pod., Nebo řada dalších námětů vhodných k tématu lásky, vášně a romantiky.

Malované oznámkovat na míru
Podobně jako u jiných svatebních oznámeních, iv případě těch ručně malovaných můžete vyžít tvorbu svatebních oznámení na míru. Do návrhu zakomponujeme cokoliv, co ladí s vaší představou o vysněném designu. Kromě sympatických maleb tak můžete vsadit i na zdobené písmo, netradiční formáty nebo dekorace jako krajka a paví peříčko.

Speciální tip na závěr: Nejsou to jen svatební oznámkovat, kde můžete využít ručně malované motivy. Své uplatnění si nacházejí na všech svatebních tiskovinách, takže pokud chcete obléknout svoji slavnost do stejných šatů, doporučujeme vsadit na ručně malovanou práci i při záznamy, pozvánkách ke svatebnímu stolu a etiketách na svatební víno.

Svatební blog